Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Milyen vírusírtó programokat...

Milyen vírusírtó programokat tudtok ami ingyen van és jó is?

Figyelt kérdés
Norton Securitym volt, de lejárt az ingyenes próba idő....szeretnék vmi másik vírusirtót, de nem vagyok benne jártas hogy milyenek a jók :/ lécci mondjatok jó vírusirtókat és ha lehet akkor linkkel együtt! :) köszönöm :d
2012. okt. 14. 19:32
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Hol írtam én crackelt vírusirtókról?


És sok tesztben nem gyári beállítással tesztelnek, vagy másik véglet hogy pl gyári beállítással nem túl jó egy vírusirtó, de ha bekapcsolunk pár dolgot sokat javul, és ha gyárival tesztelik ez nem derül ki.


Nagban függ még a dolog a minták számától is, sokan nagyon kevés mintával tesztelnek.


Meg az agyonsztárolt ilyen-olyan díjas eset-ről tucatszor hallottam már hogy valós körülmények között elvérzett...

Ezek a tesztek csak érdekeségnek jók, ez alapján dönteni nem lehet.

2012. okt. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :))
2012. okt. 21. 15:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!