Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Milyen vírusírtó programokat...

Milyen vírusírtó programokat tudtok ami ingyen van és jó is?

Figyelt kérdés
Norton Securitym volt, de lejárt az ingyenes próba idő....szeretnék vmi másik vírusirtót, de nem vagyok benne jártas hogy milyenek a jók :/ lécci mondjatok jó vírusirtókat és ha lehet akkor linkkel együtt! :) köszönöm :d
2012. okt. 14. 19:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

avast!

[link]


Microsoft Security Essentials

[link]

2012. okt. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
köszi :DD
2012. okt. 14. 19:41
 3/12 anonim ***** válasza:

Esetleg panda cloud : [link]

ezt főleg akkor ajánlanám ha állandó és nem korlátozott (pl havi 5gb)-os a neted.

Mellé esetleg tűzfalat is rakhatsz pl: Comodo tűzfal link: [link]

Ingyenesben a Panda viszi a pálmát ha állandó a neted azért fontos az állandó netkapcsolat mert internetről szedi az adatokat nem pedig a gépen tárolt file okból.

2012. okt. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Microsoft Security Essentials, avast, AVG, avira, Panda Cloud.
2012. okt. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

én is a pandát javaslóm és az utolsó előttinek szertenék valamit linkelni: ***** itt le van írva minden a pandáról


de inkább kiemelek egy fontos részt"A vizsgálatok során folyamatosan kommunikál a kollektívával a program, direkt figyeltem ilyen 1kbs volt a legnagyobb érték. Az adatokat küldi elemzésre, és azok alapján dönt, hogy mi a teendő. Ez az egész nem érne semmit, ha internet kapcsolat nélkül használhatatlan lenne a program. Ezt a kezdetektől fogva, megoldották a panda szakemberei. A program bizonyos időközönként a gyorsító tárba szinkronizálja az aktuális napra szolgáló adatbázist, tehát internet kapcsolat nélkül is védelmet nyújt a legtöbb ismert vírus ellen. Nagyon fejlett heurisztikus képességekre tesz szert a program a szerverek támogatásával. Az adatokat anonim módon kezelik, tehát a paranoidok is megnyugodhatnak."Kérdezönek vagyis ha panda mellet döntesz intenret nékül is nyújt valamenyi védelmet.tűzfalnak én is a comodot ha tudsz németül vagy angolul akkor az online armort is



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2012. okt. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Szeva!


Ízlések és pofonok, de a független teszt eredmények alapján a legmegbízhatóbb az ESET és az Avira. Utóbbi ingyenes, innen letöltheted: [link]


Avastól óvakodj, mert magasak a téves riasztásai. AVG-ről nem is beszélve, plusz fogja nagyon a gépet.


Telepítsd az Avira Free-t


Mellé telepítsd az Malwarebytes Anti-Malware Free-t és a SUPERAntiSpyware Free Edition-t. Ezeket hetente, kéthetente 1x futtatva minden ok egy átlag felhasználónak.

2012. okt. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

A teszteknek kb semmi értelme, mindegyikbe bele lehetne kötni, vagy a vírusirtók beállításai vagy a tesztelt minták száma stb alapján...

A valóság meg az hogy az eset egy túlárazott hype-olt közepes termék.

Avast nem rossz egyáltalán, ahogy AVG sem, és az újabbaknak a gépterhelése sem magas. avira sem jobb tőlük.

2012. okt. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Vírusirtók beállításai?


Szóval van kicsitvírus és nagyonvírus, ugye? Persze pont a Virus Bulletintre nem lehet adni. Nem véletlen teper minden antivírus gyártó, hogy őt is tesztelhessék. Avast, AVG 3-4 teszt közt 1x legalább megbukik a téves riasztásával, vagy figyelmetlenségével. ESET a 75. VB100 díjnál tart. Szoktam írni, nem fixelt, crackelt antivírust kell megítélni, az már rég nem antivírus, legalábbis nem úgy működik. Tesztet meg gyári beállítással, minden kiadott platformon történik, a Server verzióktól kezdve a Windows 7-ig.

2012. okt. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ja egyébként az Avira is eszi a gépet, tény.
2012. okt. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Lezárva részemről a témát nem azt mondtam h ezek a legjobbak, hanem, hogy átlagban a legmegbízhatóbbak. Ennek-annak is van erőssége, gyengesége.
2012. okt. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!