Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Melyik virusirto adja a...

Melyik virusirto adja a legnagyobb biztonsagot?

Figyelt kérdés

Mostanaban szoktam a gepen fizetni igy kellene valami biztonaósagi szoftver. Fizetos/ingyenes nem szamit. Nekem elsosorban a biztonsag szamit. Valaki tudna valamit ajanlani mert pl.:eset oldalon persze az eset a legjobb de mas oldalakon mas (tobbnyire a sajatjuk)es ez elegge osszezavart hogy most melyiket. Most olyanok valaszat varnam akik ertenek is hozza es nem a sajatjukat irjak be.

(bocsanat de nincsennek ekezeteim :s)



2012. szept. 8. 20:18
 1/8 belapus ***** válasza:

Itt egy összehasonlítás:


[link]

2012. szept. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

1.pont azt amit az első válaszoló linkelt az csak egy tűzfal teszt,ahogy látod hogy az ingyenes tűzfalak nagyon az élén vannak és a fizetősek meg az alján,hogy lehet ez: úgy hogy gyorsan össze állítottak egy tűzfalt,az ingyenes comodonak a tűzfala van az élén,azért mert kezdetek óta tűzfallal foglalkoznak.

2.NINCS LEGJOBB VÍRUSIRTÓ EGYIK SE BIZTOSÍT 100%-OS VÉDELMET!!!!!

3.pont én nem bízok ezekbe a tesztekbe,csak leírnak pár számot és kész, főleg nem a az eset teszteknél az csak reklám nekik,hogy be akarják csapni a felhasználót hogy milyen jó.(igaz az is ér valamit)

Meg mindenki más vírusirtót választ.

Én úgy tudtam választani hogy a legtöbb ingyenest kipróbáltam(nekem ingyenes jöhetett szóba)

amúgy a legnagyobb veszély a gépednek az te magad vagy,ha okosan tudsz nettezni és nem kattintasz össze vissza,akkor bármelyik vírusirtó is megfelel


remélem tudtam segíteni

2012. szept. 9. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat.

#2 tudom hogy nincs 100% de a leheto legjobbat szeretnem mert igaz hogy probalom a gepet biztonsagban tudni (nem hasznalok torrentet, egyeb virusforrast) de neha 1-1 virus pendriverol megis becsuszik.

2012. szept. 9. 13:03
 4/8 anonim ***** válasza:

akkor ezt tudom ajánlani comodo rendelkezik defense+al,meg sanboxxal ami viselkedés alapú védelme van és igy működik a sandob:"A Sandbox (magyarul: homokozóláda) egy leárnyékolt terület a rendszereden belül, ahol a programokat úgy lehet futtatni, hogy azok ne tudják megtámadni a számítógépedet.


A Sandbox a benne elindított programok számára normál Windows környezet imitál, de az összes fájlhozzáférést elfogja és külön tartományban futtatja. Így egy kártékony szoftver nem tud többé hozzáférni a rendszerfájlokhoz vagy más egyéb módon károkat okozni."


általámba ha cd- ről vagy usb-ről akkor indítani egy fájt akkor rákérdez a defense,és én dönthetem el hogy sandboxba megbízok benne vagy letiltom sandboxba szoktam,vagy automatikusan sandobxba teszi,


használhatod az egész intenret securitiy (tűzfal+vírusirtó)

antivirus részét

vagy csak a tűzfalát mindegyikbe be tették a sandbocxot

ha nem akarod lecserélni a vírusirtótad akkor csak a tűzfal részét ted fel,ez már a te döntésed...

2012. szept. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
bocs a helyesírási hibákért
2012. szept. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat ment a zold pacsi mindenkinek.
2012. szept. 10. 17:52
 7/8 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=NMZ4_Ymfjes&feature=relmfu


nézd meg ezt a videót és soha sem lesz virusod a szoftverek általam tesztel velettek


és ez is [link]



ennek nincs tűzfala csak a pronak van [link]

2012. szept. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

bullguard internet security (elég jó, bitdefender alapú)


ha nem akarod, hogy fogja gépedet, MBAM is elég (pro változatokról beszélek természetesen)

2012. okt. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!