Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Crysis 3nak lesz a egész...

Crysis 3nak lesz a egész gamek közül a legnagyobb gépigénye?

Figyelt kérdés
2012. aug. 28. 08:28
 1/8 anonim ***** válasza:
a gta 5-nek
2012. aug. 28. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Bence Kocsis ***** válasza:
Ez így előre nem lehet megmondani, még abból sem, ha kiszivárog egy ajánlott konfig. Ha kész a játék és tesztelik, akkor már lehet többet tudni. Amúgy az előttem szóló gyanúja lehet hogy nem hülyeség...
2012. aug. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
azt mondták megizzaztják a pcket
2012. aug. 28. 09:09
 4/8 anonim ***** válasza:
Majd ezt akkor hiszem el, amikor látom magam előtt a rendszerkövetelményeket. Úgy is megizzaszthatják, ahogy a GTA IV-gyel csinálták, szar átportolással. The Witcher 3-ra is kíváncsi leszek.
2012. aug. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"azt mondták megizzaztják a pcket"

Azért mert Cevat Yerli(ha jól emlékszem) azt mondta akkor már ez a legnagyobb igényű játék? Amúgy se értem mi dicsőség van abban, hogy ki akarnak fektetni felső kategos VGA-kat, miközben akárhogy nézem a videokat nem látom túl indokoltnak. Azt meg végképp nem értem, mostanság miért izgul mindenki a nagy gépigényű játékokra? Mitől lesznek jobbak? Speciel egy Mass Effect(bármelyik része az adott korban) sose volt nagy gépigényű, mégis kegyetlen jó, és pofás kinézetű játék volt.

Azt meg, hogy mi kellesz majd a cry 3-nak csak akkor tudjuk meg ha már kint lesz. A GTA 5-ös tippben van ráció ha a 4-ből indulunk ki.

2012. aug. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet megmondani, plusz tudomásom szerint a Metro 2033 és kegyetlen rosszul optimalizált, az is ringbe szállhat.
2012. aug. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

azt mondta ez a kecske b@szó hogy most PC-re nagyobb igényt fektetnek(majd meglátjuk)

Ha a GTA 4 és crysis 2 között azért van egy enyhe grafikai különbség <crysis 2.

Na most a tesztekből és a saját tapasztalataimból kiindulva a Rockstar Game nem mondhatja azt gta 5-re hogy grafika és gépigény aránya megegyezik.

Azonban a Crytek csapatának sincs mire verni a nyálát,mer nem igaz hogy egy ilyen f@sza kis csapat hogy eltud szándékosan b@szni valamit.

Szóval én azt mondom hogy a Crysis egy rakás SZ@R a GTA meg MÉG NAGYOBB SZ@R.

2012. aug. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

az elöttem vákaszolóval szemben nem fogom ócsárolni a történelem két nagyon jó sorozatát hanem szakmailag állok hozzá:

a crysis NEM konkrétan a telljes gépigényéről híres hanem a videókártyák nyúzásáról.

ellenben a gta nagy környezete és sok tárgya inkább a RAM-ra megy rá. nem vagyok szakértő és lehet fikázni de sztem nem lesz annyira egetrengető gépigénye egyiknek sem.

2012. szept. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!