Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Tudtok olyan vírusírtót ami...

Tudtok olyan vírusírtót ami ingyenes és viszonylag hosszú ideig lehet használni?

Figyelt kérdés
2012. aug. 23. 13:12
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
szerintem próbáld meg visszaállítani a rendszert és amúgy ezt írta nekem egy kérdező akinek szintén ezt a ajánlottam Köszi.Jó program amit ajánottál.Talált is trójait pár darabot amit az ESET Smart Security ott hagyott. és ugyan úgy Kingsoft Antivirusost ajánlatom
2012. aug. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
őő na jó az egy dolog meg az is hogy nem volt virusos a gépem az előtt mert szinte minden nap lefuttatok rajta egy sorozatot de mivel akkor épp nem volt virusirtóm feltelepitve ( mert akkor akartam szerezni) amikor letöltöttem igy szabadon lehetett a "virtusirtonak" mindent csinálni,szóval ahogy ezt letoltöttem ráküldte a virust és mint kiderül a gépemet a fekete halál érte külön köszönöm! szóval kösz amúgy meg nem értem mért lennék troll? :| szerintem ezt te tudtad hogy ez egy olyan oldal amin a fekete halál van
2012. aug. 26. 15:56
 13/17 A kérdező kommentje:
ma már rakom is ujra a gépet vita lezárva
2012. aug. 26. 15:56
 14/17 anonim ***** válasza:
Persze én mindent tudok.... Nekem működik másnak is haveroknak is megkérdeztem őket és működik. Azt csinálsz amit akarsz le is ...... magasról...
2012. aug. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
és akkor el tudod mondani miért kapott a gépem fekete halált?
2012. aug. 26. 18:28
 16/17 anonim ***** válasza:

csacsa88 tényleg ne írogasd mindenhova ezt,mert nem lesz jó vége....

Az egy áll vírusirtó,azért talált neked is 11 trójait! (Kicsit sem lenne neked fura,ha annyi lenne nagy valószínűséggel rég nem indult volna el a rendszered...)

Prohardver fórumba néz körül,írnak róla,hogy mi az! Fel NE tegye senki azt,az nem az eredeti oldala alapból SE! Még itt gyíkon is írják valahol!

2012. aug. 28. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Illetve prohardver fórumba akinek sikerült bedőlnie,szintén kék halált és egyebet kapott a gépe!
2012. aug. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!