Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Ha az AVG ingyenes vírusirtója...

Ha az AVG ingyenes vírusirtója karantéba helyezett valamit azt hogyan állíthatom vissza?

Figyelt kérdés
Egy nem vírusos prgramot eltüntetett a mappából, úgy, hogy nem is kérdezte meg hogy mi legyen, és ezt sokszor használom. hol lehet visszaállítani?

2012. aug. 14. 18:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Főablakban history -> virus vault.
2012. aug. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem fizetős van, tehát nem tudom nálad ez így -e lesz, de jobb klikk a programon amit karanténba rakott, és visszaállítás.
2012. aug. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi! és hogy lehetne megmondani neki hogy ne vegye figyelembe? a beállításokba már beállítottam és még mindig eltünteti.
2012. aug. 14. 18:43
 4/6 anonim ***** válasza:
Sajnos az automatikus keresés elől nem lehet eldugni. Akár a resident shield exceptions-höz adod hozzá, akár a potentially unwanted exceptions-höz, valami hülye oknál fogva az automatikus kereső akkor is eltünteti. Valószínűleg bug. Én a hibát úgy kezeltem, hogy az AVG-t kihajítottam a p*csába, amikor meguntam, hogy mindig törölgeti a cuccaimat.
2012. aug. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
én is mást használnák, főleg nortont azt az ismerősöm agyonajánlta de nincs hozzá ingyenes verzió és ő nem ad kódot és ma járt le a próbaidő... a windows-os vírusirtó meg nagyon nem jó,már 1-szer 2-szer átengedett egy pár vírust... úgyhogy fogalmam sincs mit tegyek fel ami ingyenes és jó.
2012. aug. 14. 18:51
 6/6 anonim ***** válasza:
gondolom olyan kéen ami hasonlo a nortonhoz nem tereli a gépet,könyen kezelhető,gyors legyen ilyen pl az avira csak 1 évenkét ujra kell telepiteni(búg),de akadn eki téves riasztásai,ha erösebb vírusirtót akkaorsz akkor ott van a comodo bár az jpbban nyomja a gépet mint az avira és norton,de vírusfelisben,jobb szokot lenni.
2012. aug. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!