Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Milyen programok védik a...

Milyen programok védik a gépemet a behatolások ellen?

Figyelt kérdés

avastom van ezenkívül semmi.mit töltsek le mellé még(tűzfal...)

lécci ha lehet linket is

és ha tudtok jobb víusírtót akkor egy olyan linket is

hallottam az avg ről is . mi véleményetek róla?


2009. júl. 22. 10:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Én a Windowsos tűzfal mellett nem használok 3rd Party tűzfalat, plusz a NOD32 vírusirtó ketyeg még a gépemen (Windows 7). És - természetesen - NEM rendszergazdai jogokkal jelentkezek be, hanem sima felhasznnálóként. Ez utóbbi többet ér, mint a legtöbb víruskereső :)
2009. júl. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én Win7-et használok, azton van F-secure Security Suite-om, plusz 2009-es Ad-Aware-em, eddig minden tökéletesen működött. Igazából mindegy, hogy milyen rendszer, ha van Up-to-date vírusírtód, plusz hozzá egy kémelhárítód, és havonta (esetleg hetente) csinálsz egy komplett keresést, akkor nem lehet gond. :)
2009. júl. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

outpost firewall pro, kaspersky, counterspy


Ami ezen átjut az megérdemli hogy ott legyen :D

2009. júl. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Eset Smart Security heti egyszeri lefuttatás, netezés felhasználói fiókról, külön meghajtón az összes saját adat. (Nem a C-n). Rendszeres (Automatikus) Windows és ESS frissités.
2009. júl. 22. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!