Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Valaki regisztrált az én...

Valaki regisztrált az én nevemben facebookon, készített egy fake profilt. Mindenkinek írogat mindenfélét. Ki lehet valahogyan deríteni az IP címét?

Figyelt kérdés
Gondoltam, hogy unokatestvérem rendőr és hátha ő tudna már ip címet lenyomozni nekem. Vagy ez így nem lehetséges?
2012. aug. 13. 21:57
 1/5 anonim ***** válasza:
A szolgáltató csak bizonyíthatóan komoly esetben adja ki az IP cím tulajdonosának adatait, te esetedben nem komoly, hagyd figyelmen kívül, és fogd fel, a Facebook nem az élet.
2012. aug. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hogyne, írj egy levelet Facebooknak, és követeld hogy adják oda neked a Kovács Józsi IP címét. Majd keresd ki az IP cím által nyilvántartott internetszolgáltatót, keresd fel az internetszolgáltató központját, majd menj be és közöld velük hogy most azonnal tegyék közzé az említett IP cím által regisztrált felhasználójukat, és továbbítsák neked a szerződésében megadott személyes adatokat, nevét, lakcímét, és azonosítószámát, majd keresd fel az illetőt, csengess be az ajtóján, közöld vele hogy egy bunkó, és pofozd fel.
2012. aug. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
azért kérdeztem, mert nem értek hozzá. nem godnoltam, h ilyen bonyolutl, azt hittem egy ipről hamar meg van valaki és nem kell ennyi engedély meg blablabla hozzá !
2012. aug. 13. 22:09
 4/5 anonim ***** válasza:

>azt hittem egy ipről hamar meg van valaki

Ez esetben rosszul hitted. Leülhetsz, kettes.

2012. aug. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
irj neki egy levelet hogy mért csinálta meg hogy ki ő és hátha megmondja, esetleg mindezt egy fake profillal. találd fel magad
2012. aug. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!