Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Elsötétül a képernyő miután a...

Elsötétül a képernyő miután a gép belép a windowsba. Vírusom van?

Figyelt kérdés

Kicsit részletesebben még írnék a problémáról.

Nem lesz sötét minden, mert ha közel hajolok a géphez és koncentrálok, akkor látszik néhány dolog. Pl. meg tudom nyitni a start menüt, ha pedig koncentrálok, akkor a futtatásra is rá tudok menni. Nagyon-nagyon sötéten végülis minden látszik.

Azért gyanakszom vírusra, mert amikor a biosban vagyok, akkor még minden látszik rendesen. Akkor sötétül el minden, amikor a gép bejelentkezik a windowsba.

Tudjátok, hogy mi lehet a gond? Hogyan orvosoljam?

Próbáltam amúgy csökkentet módban is indítani, de amikor megnyomom a billentyűt, hogy előjöjjön ez az opció, akkor szintén elsötétül minden.



2012. júl. 11. 14:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Bár lehet hogy vírus, viszont valószínűsíthető hardvergond! Valószínűleg a videokártya a hibás, és a hiba azért nem jön BIOS-ban való mászkáláskor, mert akkor kisebb a felbontás, a színmélység, stb. , és mikor a számítógép a videokártyát jobban "megerőltetné", akkor jelentkezik. Esetleg még a monitor csatlakozóit lehetne megnézni, vagy talán a monitor is hibás lehet.
2012. júl. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nekem olyan volt, hogy amikor bekapcsoltam a gépet, a monitor elkezdett zúgni. Amikor felállt a gép elsötétült a monitor. Ki/be kapcsoltam, kb 3 mp-ig bejött a háttér, utána elsötétült megint. Ha ilyesmit észlelsz, akkor a monitorral van a baj. Valószínűleg kiégett a monitorod!
2012. júl. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hát.... az a baj, hogy laptopról van szó, szóval nem tudok más képernyőt kipróbálni :(

Vajon, ha frissíteném a drivert, akkor megoldódna a probléma? Bár tudtommal a legújabb volt telepítve, szóval nem tudom mit lehetne tenni.

Mindenesetre köszönöm a válszt.

2012. júl. 11. 14:43
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha van a laptopon VGA kimenet, akkor próbáld meg egy másik monitorhoz kötni, és ha ott jó, akkor a Képernyő hibás, ha ott sem jó, akkor valószínűleg hardvergond, ami laptopnál elég sokba fáj ! :-(
2012. júl. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Kipróbáltam egy képernyővel és sajnos nem megy:(

Köszönöm a segítségedet.

2012. júl. 12. 10:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!