Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Ha max 3 órahosszát pihen a...

Ha max 3 órahosszát pihen a gép naponta, és azon kívül megy egész nap akkor el romolhat a gép?

Figyelt kérdés
2012. júl. 10. 11:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Akár egy perc alatt is! Nem attól függ!
2012. júl. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

tehát ha 1 általán nem pihentetném se romolna el?

És mitől függ?

2012. júl. 10. 11:28
 3/16 anonim válasza:
az én gépem egész nap megy semi baja
2012. júl. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Valor ***** válasza:
Elvileg minden gond nélkül tudna futni éveken át gond (és kikapcsolás) nélkül egy számítógép, nincs miért aggódnod.
2012. júl. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Szerintem sem lesz baja ha rendesen hűt és nincs áramszünet(mert az áramkimaradás pár alkalom után teljesen kicsinálja a gépedet).Egyébként Processzorfüggő az egész.
2012. júl. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Nem kell pihenés, előbb utóbb pihenéssel, vagy anélkül, de tönkre fog menni.

Majd, csak idő kérdése.


Néha egy újraindítás az oprendszer szemetelései miatt nem árt pár naponta, de ennyi.

(A szerver gépeket is non-stop járatják és nincs semmi bajuk, márpedig annyira sokban nem térnek el a normál gépektől, csak max kicsit redundánsak.)

2012. júl. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
ha egy jó minőségü tápegységed van , akkor nem fog tönkremenni
2012. júl. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ilyen hőségben ne hajtsd túl, ha nem elég jó a hűtése.
2012. júl. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
Csatlakoznék az előttem szólókhoz, hogy nyáron azért ne hajtsd túl, de ez igazából a te felelősséged,viszont hogy válaszoljak a kérdésedre természetesen mehet egész nap a gép, de az se a szemednek se a gépnek nem tesz jót. Na persze azért a karbantartásra is oda kell figyelni, pl a por, na meg az áram, áramkimaradások esetén ne nagyon használd, nyilván ez alap dolog, de sok merész emberke van,bár én nem kockáztatnám meg..És hogy az előttem szólóknak is igazat adjak a gép valóban bármikor elromolhat. De szerintem nyugodtan használd egész nap.
2012. júl. 16. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Zivatarban viszont mindenképpen ki kell kapcsolni, akár végleg tönkremehet.
2012. júl. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!