Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogy kell avirával vírust...

Hogy kell avirával vírust törölni? Egyáltalán vírus?

Figyelt kérdés
2 napja a gép néha befagy meg az internet dög lassú annyira hogy youtube-on a legkisebb minőségi videót sem játssza le (net 2 megás) A windows média player is szrakszik. Lefuttattam az avira teljeskörű vizsgálatát és 11 warnings és 7 rejtett objektumot talált. Ez lehet valamilyen kémvírus nem ? Azért van rejtve ? valaki nem tud valami ingyenes jó vírus írtót ami biztosan végez ezekkel ?
2012. júl. 8. 23:51
 1/3 A kérdező kommentje:
warning már 98 mikor kiírtam a kérdést 25 % nál tartott most 87% nál és ennyire ugrott fel
2012. júl. 8. 23:55
 2/3 anonim ***** válasza:
83%

malwarebytes anti malware, hogy ne kelljen sokat menned utána lassú net mellett, itt a letöltési link:

[link]

Ezt felteszed, mindent jó alaposan le fog pucolni a gépedről. Avira asszem, max karanténba teszi, de onnan elvileg nem okozhat kárt a vírus. Ha szerencséd van, a warningok többsége nyomkövető süti, de ilyen sok riasztás mellett nem ártana a gépednek egy újratelepítés...

2012. júl. 9. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi ! Letöltöttem ! 2 Vírust talált! Azokat le is töröltem :D a net jó már egy kivétellel a youtube az nem megy még mindig.
2012. júl. 9. 01:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!