Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Vírus "megbéníthatja" részlege...

Vírus "megbéníthatja" részlegesen a billentyűzetet?

Figyelt kérdés

Következő történt: a netbookom billentyűzetén elkezdtek nem működni billentyűk, főleg az alsó sor betűi + caps lock, shift. Lemondtam róla, vettem egy USB-s billentyűzetet. Majd más okból újratelepítettem a Windowst (ami amúgy 7 Starter verzió), és láss csodát, azóta újra rendesen működik a billentyűzet, most is arról írok... Pontosabban az újratelepítés után néhány napig még beragadtak, de sokkal ritkábban, utána teljesen megszűnt a dolog.

Szóval problémám nincs, csak érdekelne, hogy ez akkor vírus lehetett? Mert magától csak nem javult meg a a dolog... De ha vírus, akkor mért nem szűnt meg közvetlenül az újratelepítés után? Ha találkozott már valaki ilyesmivel, megköszönném, ha leírná a tapasztalatait.



2012. júl. 5. 17:22
 1/2 anonim válasza:
100%

Igen a vírus művelhet ilyet. Lényegében sajnos bármit. Nálam felcserélte a különböző betűket.


Szerintem a hardveres hibát is ki kellene zárni. Nem kajáltál a billentyűzet fülött? Nem történt vele bármi?

2012. júl. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Nem, nem történt vele semmi, vigyáztam rá épp emiatt... Hát remélem, nem tér vissza a dolog :D
2012. júl. 7. 13:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!