Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Véletlenül leöntöttem szörpel...

Véletlenül leöntöttem szörpel a laptopom billentyűzetét, és most ezt a kérdést is percek alatt sikerült csak ideírnom, mit tegyek hogy ki tdjam tisztítani?

Figyelt kérdés
az összes gomb annyira ragad hogy az nem igaz

2012. febr. 11. 16:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szedd szét és takarítsd ki vagy dobd a kukába és vegyél másikat
2012. febr. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Muszáj lesz szétszedni és kitakarítani. Ha nem értesz hozzá, akkor szerviz, de arra készülj, hogy nem lesz olcsó, mert ők nem takarítják, hanem cserélik.


És persze tudhatnád, hogy nem eszünk/iszunk gép közelében.

2012. febr. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Kösz én épp eszek :D

bocs a kukába ne dobd ki mert veszélyes hulladék xD

2012. febr. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
igen tudom de ez tök véletlen volt, az első válaszolónak írnám, hogy szerintem elég felelőtlenség lenne egy tök jó laptopot kidobni csak a billentyűzete miatt.
2012. febr. 11. 16:07
 5/13 anonim ***** válasza:

Jah bocs nem láttam hogy laptop xD

akkor ha nem értessz hozzá sajna szerviz

2012. febr. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
na jólvan, nagyjából megoldottam a dolgot fülpiszkálóval és arclemosóval, ezért csak annyit tdok mondani: http://www.youtube.com/watch?v=crSN0UAvRds
2012. febr. 11. 16:25
 7/13 anonim ***** válasza:
Az lehet, hogy már nem ragad, de a nedvességtől zárlatos lehet! Előbb szárítsd ki, addig ne használd!
2012. febr. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Grat ügyes vagy ted be a mosógépbe xD
2012. febr. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Ebből is látszik mennyire igénytelen vagy. Mikor még laptopom volt, sosem használtam a saját billentyűzetét, meg a touchpadot sem. Már csak higiéniai okokból sem illik a noti billentyűjét használni, az ilyen balesetekről nem is beszélve. Csak gratulálni tudok.
2012. febr. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen te pedáns seggf€j:D remélem élére vasaltad a pizsamádat meg a lepedő szélét is hogy jól aludj
2012. febr. 16. 23:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!