Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » DNS-changer vírust ismeri...

DNS-changer vírust ismeri vki? Több lent.

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy van e vkinek ilyen problémája. A böngészőknél a google figyelmezteti az illetőt, hogy a szgép meg van fertőzve, és ha nem tesz ellene akkor majd nem fogja tudni használni az internetet.


Olvastam erről a vírusról, és elvileg júl9én kapcsolják ki a dns-szervereket és amelyik gép meg volt fertőzve, az majd nem tud csatlakozni az internethez.


Valakinek már volt ilyen gondja, és megtudta oldani? Az tudna segíteni nekem hogyan oldotta meg? Amit a google-nál levő link tanácsol, azt végigcsináltam de semmi.


Köszi előre is! :)



2012. jún. 28. 10:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ilyenről még nem hallottam, de ha jól értem csak a DNS kiszolgálót kell cserélni és ennyi.
2012. jún. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
köszi, és azt hogyan tudom?
2012. jún. 28. 12:54
 3/16 A kérdező kommentje:
illetve milyen következményei lesznek? ha lesz
2012. jún. 28. 12:54
 4/16 anonim ***** válasza:
Használsz másik DNS kiszolgálót. De ahogy értelmezem ez nem vírus, hanem egy figyelmeztetés h az általad használt dns kiszolgáló hamarosan megszűnik.
2012. jún. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
oké, de hogyan lehet masik dns szolgáltatót használni?
2012. jún. 28. 14:26
 6/16 anonim ***** válasza:
gratulálok, jó hogy észbe kapsz, csak március óta aktív fenyegetés. pucold ki a géped ezzel: [link]
2012. jún. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

előző vagyok:

vagy ezt is megnézheted: avira.com/files/support/FAQ_KB_Download_Files/EN/AviraDNSRepairEN.exe


jelezz majd vissza hogy sikerül-e végül

2012. jún. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

köszi ma-hnap kipróbálom


két dolog: nem most kaptam észbe, hanem amikor megjelent a gépemen...


nekem csak május végétől van ez azóta keresek megoldást.....

2012. jún. 29. 22:17
 9/16 anonim ***** válasza:
oké de a google-be ha beírod az csak 3 mp mi tellett ebbe 2 hónapba?
2012. jún. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Az elsőt lefutattam, de nem talált semmit.

a másodikat már régebben is próbáltam, de most is, és ugyan az a baj.

jelzi, hogy a dns meg van változtatva egy dns-changer által, és akkor vissza is állítom, és ujrainditja a gépet. De semmi változás google ugyanugy figylmeztet, és ha ujra inditom a progit, megint kiirja h a dns meg van változtatva...

2012. jún. 30. 10:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!