Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Ezek milyen programok?

Ezek milyen programok?

Figyelt kérdés
A gépem kicsit lelassult, végig futattam AVG-t, illetve az xp töredezettségmentesítését, plusz lemezkarbantartó. Épp egy Cleaner nevű mentesítőt futtatok. Beindításkor kib*szott lassú, viszont mikor már megy a gép elfogadható a sebesség...De engem idegesít, azt tudom, h azért (is) lassulhat mert sok programot indít el. Ezért letörlök pár ilyet, de nem tudom, nem ismerem ezeket a programokat(másé volt a gép): Daemon tools lite,virtual daemon manager, pl ezek elindulnak, akár a messenger amit most kifogok kapcsolni, vagy az AVG is. Továbbá Asus Gamer OSD és Smartdoctor. Ezek feltétlenül kellenek? Amúgy ha tudtok még jó tanácsokat, elfogadom ( teljesítményes trükköt vágom)
2012. jún. 27. 14:56
 1/9 anonim ***** válasza:

Daemon tools lite,virtual daemon manager


nem tölt be tul sok virtuális meghajtót ?

2012. jún. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Start menü - Futtatás - írd be, hogy msconfig

A megjelenõ ablakban válaszd az Automatikus indítás fület. Innen is lehet egy halon dolgot törölni, de csak óvatosan.

Ettõ is gyorsabban fog indulni a géped.

2012. jún. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nem tom, amiket leírtam programokat nem ismerem őket...
2012. jún. 27. 15:13
 4/9 A kérdező kommentje:
3600 Mhz jónak számít?:D És miért nincs D meghajtóm?
2012. jún. 27. 15:43
 5/9 anonim ***** válasza:
Asus Gamer OSD és Smartdoctor és az egyik daemon toolst törölheted nem kell
2012. jún. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
de azok mire jók?:D
2012. jún. 27. 17:26
 7/9 anonim ***** válasza:
Az AVG alapból sok RAMot eszik , rakhatnál egy másik vírusirtót rá, Auslogics Boost Speed programot ha lefuttatod megjavul.
2012. jún. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
na mostmár egész gyors a gépem. Már csak bekapcsoláskor lassú...ott eléggé. Ezt hogyan tudom kiküszöbölni, enyhíteni? A cleaner programot végig tolam, leszedtem a daemon lite-t, gamer OSD-t és smart dokit. Még fenn van a daemon manager és AVG ami lassíthatja. Tudnátok valami másik vírusirtót, ami neme szik ennyi RAM-ot ?
2012. jún. 29. 14:32
 9/9 anonim ***** válasza:
Vipre, Avast.
2012. jún. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!