Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Lenne egy olyan kérdésem hogy...

Lenne egy olyan kérdésem hogy amikor beinditom a gépem akkor valamitöl egymás után többször ujra indul magátol Nemtudjátom miért?

Figyelt kérdés
Felfedesztem hogy amikor ujrainditottam egy ilyen üzenet várt az acpy.exe és az nytfs.exe fájl sérült vagy nem található megformáztam a gépem (csak a C: meghajtót)de ugyan az Ha netán vírus akkor küldenétek egy linket valami jó vírusölöröl is Jah és amikor formázni akartam akkor beadta a kékhalált.Ennyi lenne
2012. jún. 26. 19:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Pffff ezer hiba oka lehet.

Most szerintem az operációs rendszereddel van a gebasz lehet sérültek a fájlok amik a telepítőn vannak lehet feltelepíti de ugyanúgy sz@rul. Kérj kölcsön valakitől telepítőt ha másképp nem megy.

Másik ok szerintem a másik meghajtódon lehet a vírus javaslom az avast vírusírtót a hivatalos avast oldalról letöltheted az otthoni ingyenes verziót regisztrálsz és egy évig a tiéd lesz legálisan ingyen.

Ha ez sem megoldás akkor fizikai baj lehet. Valószínű a tápegységed szórakozik veled megszakad időnként ezért indul újra a géped és valószínű hogy a legtöbb fájl ezért sérülhetett meg.

Hirtelen ennyi ötlet jut kapásból eszembe ami elég esélyes.

2012. jún. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Lehet hardveres, lehet szoftveres. Nálam kétszer villant fel, de egy féreg okozta. Azóta újra lett telepitve.


[link]

2012. jún. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezt olvasd le, minden a kékhalálról.
2012. jún. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2012. jún. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezt futtasd le: [link]
2012. jún. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ez pedig biztos vírus lessz mert a kékhalál alján ott volt hogy a hibát a Win32.sys okozza(lehetöleg)de akárhányszor lefutattom a vírus keresöt nem találja.Szerintem más CD-röl rakom ujra köszi a segitséget mindenki
2012. jún. 28. 11:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!