Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogyan csináljam?

Hogyan csináljam?

Figyelt kérdés
Sziasztok, tegnap érkezett meg az új winchesterem, és azt szeretném csinálni, hogy két partícióra osztom, egyikre egy Linuxot, másikra pedig Windows 7-et telepítek. Ez hogy lehetséges, ugyanis én még particionálást nem csináltam soha. Köszi előre is a segítséget!
2012. jún. 25. 22:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Telepítés közben a telepítővel létre tudod hozni a partíciókat amiket akarsz. De úgy tudom a Linuxnak több partíció is kell (Home, Swap...) ennek nézz utána.

Ja és először a Win7-et rakd fel, utána telepítsd a Linuxot.

2012. jún. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
easeus partition master
2012. jún. 26. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tehát először feltelepítem a win7-et, utána berakom a linux telepítő CD-t, azt felteszem a másik partícióra, és működni fog minden? A gép bekapcsolásakor pedig megkérdezi, hogy melyik rendszert akarom elindítani?
2012. jún. 26. 16:01
 4/4 anonim ***** válasza:
2012. jún. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!