Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogyan csináljam meg, hogy jó...

Hogyan csináljam meg, hogy jó legyen? (felhasználóváltás)

Figyelt kérdés

Úgy akarom megcsinálni a fiókokat, hogy két, azonos szintű fiók legyen. Bejelentkezésnél hozza be a "Közös" fiókot egyből, anélkül, hogy rákattintanánk. De felhasználóváltáskor ott legyen a másik fiók, ami jelszóvédett.

Ezt hogyan tudom megoldani?


2012. jún. 4. 15:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Milyen oprendszer?
2012. jún. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Win7
2012. jún. 4. 15:40
 3/7 anonim ***** válasza:

A keresőbe írd be: control userpasswords2, majd nyomj entert. Ha jelszót vagy megerősítést kért, add meg.


Vedd ki a Felhasználóknak be kell írniuk (valami ilyesmi...) a pipát, majd kattints az Alkalmaz gombra.

Az Automatikus Bejelentkeztetés (vagy hasonló...) ablaknál írd be a jelszavad (vagy hagyd üresen, ha nincs), majd kattints az OK-ra.

A Felhasználói fiókok ablakban kattints az OK-ra.


Angolul, eredeti:

In the Search box, type control userpasswords2, and then press ENTER. If you are prompted for an administrator password or confirmation, type the password or provide confirmation.


Clear the Users must enter a user name and password to use this computer check box, and then click Apply.


In the Automatically Log On dialog box, type your password, and then click OK.


In the User Accounts dialog box, click OK.


Forrás:

[link]

2012. jún. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Megoldottam, de elírták, mert nem a keresőbe kell beírni, hanem a futtatásba. :D

De a lényeg, sikerült!

2012. jún. 4. 16:11
 5/7 anonim ***** válasza:
A keresőbe is beírhatod, én is oda írtam. :D
2012. jún. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nekem ott eredménytelen keresést hoz ki.
2012. jún. 4. 16:55
 7/7 anonim ***** válasza:

Ja, nekem angol nyelvű, lehet hogy ezzel van a problémája.

De semmi gond, ha megoldódott a probléma, akkor oly' mindegy!

2012. jún. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!