Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Melyik vírusirtót érdemes...

Melyik vírusirtót érdemes használni?

Figyelt kérdés
Jelenleg a Microsoft Security Essentials van fenn, de nem tudom, hogy ez mennyire biztonságos. A Nod-ról azt hallottam, hogy eléggé megfogja a gépet, igaz ez?
2012. jún. 23. 10:05
 1/4 xotom ***** válasza:
Én avast évig ingyenest használok. Előtte volt avg, de az jobban terhelte a gépet. A nod emlékeim szerint egyszálas program, így nem terheli annyira a gépet.
2012. jún. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem kb. 10 hónapja van fent a Microsoft Security Essentials és nagyon meg vagyok vele elégedve. Ehhez tudni kell, hogy előtte évekig a Norton Internet Security-t használtam és az az etalon. Mielőtt a MSE mellett döntöttem, kipróbáltam más vírusirtókat is, de ezt találtam a legjobbnak. Sokan csak azért szólják le, mert Microsoft termék és talán ki sem próbálták.
2012. jún. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

az MSE jó kis cucc, én is elégedett voltam vele


hasonlóan jó még a MBAM...


nagyon jó még a Bullguard Internet Security - ez tényleg biztonságos: mint a bulldog, mindent kiszed, a vírusokat, trójaiakat elfelejtheted, plusz még ad 5 GB online tárhelyet is mentéseknek

2012. jún. 28. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2012. aug. 31. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!