Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogyan tudom a titkosított...

Hogyan tudom a titkosított rar letömörített fájlt feltörni?

Figyelt kérdés

Jelszót kér és én meg nem hiszem el hogy ott van a gépemen a

600mb-s fájl és egy kib*szott jelszó védi!!!

Windows 7 Ultimate 32bit



2012. jún. 18. 11:26
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Ha azt akarja hogy megnézd akkor minek védi le jelszóval?

Ha ezt végiggondolod akkor megtudod hogy semmi szükséged sincs a fájlra.

És csak úgy szólok hogy a rar-zip ilyesmihez vírusok hozzátapadhatnak: Nem kapod meg a tartalmat mert nincs is említésre méltó de ingyenvírust igen.

2012. júl. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

#4


Ezt simán ki lehet játszani. Használj más országban lévő proxy szervert, és úgy nyisd meg az oldalt. Vagy amit nem tudsz kiikszelni, azt blokkold a Firefoxos Element Hiding Helper kiegészítővel.

2012. szept. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 kikjj válasza:
szerintem se lehetséges vagyis igen de nagyon sok idő én csak egyszer csináltam egy titkosított fájlt aminek tudtam a jelszavátz és ARCHPR-el próbáltam meg és megadtam hogy 2-5 karakter amikor még csak 2 karaktert fejtett akkor volt 2 perc amikor 3-at koor meg egyből 2 óra 45 p gondolj bele mi lenne 6 karakternél.
2012. okt. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Nem ide tartozik de én a gta san andreassal jártam így

4 gb rarba,jelszó persze sehol

mobilnettel 2 teljes napig szenvedtem érte

2014. máj. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!