Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogyan tudom a titkosított...

Hogyan tudom a titkosított rar letömörített fájlt feltörni?

Figyelt kérdés

Jelszót kér és én meg nem hiszem el hogy ott van a gépemen a

600mb-s fájl és egy kib*szott jelszó védi!!!

Windows 7 Ultimate 32bit



2012. jún. 18. 11:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Vagy kamu amit leszedtél, vagy ott kell lennie a jelszónak a letöltésnél.
2012. jún. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
sokszor jártam én is így hát erre a válaszok engem is érdekelnek de én valamit megtanultam pár éves pájafutásom alatt hogy ha már levédik pass al akkor az már túl sokk jót nem jelent én kitörölném és megkeresném normálisan mi lenne amúgy amit ki akarsz csomagolni lehet tudok segíteni
2012. jún. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nyilván csak illegálisan :)
2012. jún. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

hát persze,de mellékelve van egy link,és ott szart se ir csak ezt:Access Denied This option is not available in your country and cannot be viewed at this time.

Please try again later. és nemtom kiikszelni mögötte meg nem láttam semmit

2012. jún. 18. 11:39
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is próbálkoztam, egy ilyen rar feltörésével, minden féle programmal de csak az időm ment rá.

Pedig csomó időbe telt mire leszedtem, de amikor megláttam, hogy jelszót kér, áááááá............

A vége nálam is az volt, hogy töröltem, soha többet nem foglalkozom ilyennel, semmi sem éri meg.

Normális oldalakon, normális fájloknál ilyen nincs, szerintem törölheted is.

2012. jún. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Van egy link mellékelve?

Töröld a fájlt a fenébe, nagy valószínüséggel valami sz@r van benne.


Egyes emberkék szeretnék növelni az oldaluk látogatottságát, ezért csinálnak egy jelszóval védett rar fájlt (persze valami szeméttel), majd felteszik valami fájcserélő oldalra valami hangzatos névvel, pl hogy itt van a prometheus HD minőségű verziója. megadja az oldala linkjét, hogy itt található a rar fájlhoz a jelszó.

Persze ilyenkor több ezren kattingatnak az oldalára, a jelszó miatt.


Vagy lehet valami reklámfelület is, ami a kattintások után fizet.


Mindenesetre nem szenvedj a rar-al, valószinüleg úgy se az van benne, mint amit írtak.

2012. jún. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
62%
lehet a link a jelszó amugy
2012. jún. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
már töröltem és letöltöttem egy újat úristen ez is jelszós:SSS ja de mellékelve van a jelszó:D fúh
2012. jún. 18. 14:54
 9/14 anonim válasza:
Egyébként nagyon egyszerűen fel lehet törni ezeket a titkosított tömörített állományokat. Csak a megfelelő program kell hozzá és 5 perc.
2012. júl. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

SteveShepard


Perszeeeeeee, álmodban maximum.

Küldök neked nagyon szívesen egy állományt, amit fogadok, hogy 20 év alatt sem törsz fel...


NINCS ilyen program, ezekre csak a brute force a megoldás, ami egy hosszabb jelszó esetén évekig, sőt évszázadokig tart.

2012. júl. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!