Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogyan óvjam meg a notebookoma...

Hogyan óvjam meg a notebookomat? (Több lent)

Figyelt kérdés

Kollégista leszek és szeretném biztonságban tudni a notebookomat ha éppen nem vagyok a kollégiumban.

Nem egy ellenséges környezetben leszek és nem a szobatársaim veszélyétől aggódom, de jobb ha biztonságban van.


- Kérlek adjatok tippeket! Elöre is köszönöm! :)



2012. jún. 15. 14:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Magát a gépet akarod óvni, vagy a rajta lévő tartalmakat?
2012. jún. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Magát a gépet!
2012. jún. 15. 15:06
 3/6 A kérdező kommentje:
Gondolkodtam már a nyomkövetőn meg ilyeneken csak etéren nemigazán vagyok otthon.
2012. jún. 15. 15:07
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha nem használod, tedd egy zárható szekrénybe és tartsd magadnál a kulcsot.
2012. jún. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hidd el aki tud róla és kell neki az a gép, nem fog meghátrálni egy szekrényajtótól :(

de azért köszi.

2012. jún. 15. 15:31
 6/6 lindmayer ***** válasza:
ha nem alaplapra integrált nyomkövetős cuccod van akkor semmit nem tudsz vele kezdeni, mert ha felteszel egy ilyen kis nyomkövetős progit, az az első merevlemezformázásnál eltűnik, és hidd el, aki valamelyest is ért hozzá, az megteszi(olyan szabály ez, mint az hogy a lopott telefonból ki kell venni a sim-kártyát)
2012. jún. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!