Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Mit lehetne tenni, hogy...

Mit lehetne tenni, hogy visszakapjam a fiókom?

Figyelt kérdés
Az lenne a problémám, hogy valaki feltörte a gmailes címemet és természetesen megváltoztatta a jelszavam. Gondoltam hogy nyitok egy másikat, de fontos dolgok is vannak ott, amik szeretném ha nem vesznének csak úgy el!
2012. jún. 10. 16:25
 1/3 MaXXeGee ***** válasza:
Hha van hozzárendelt e-mail címed, amit biztonsági fiókként adtál meg regisztrációkor akkor. ott a "nem tud hozzáférni a fiókjához?" pont a bejelentkezési oldalon.
2012. jún. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs.:(
2012. jún. 10. 16:37
 3/3 anonim ***** válasza:

Esetleg ha tudod bizonyítani a google-nek, hogy a te fiókod az a bizonyos, akkor esetleg visszakaphatod...

De ezért kell használni a biztonsági beállításokat!

Nekem, ha valaki az én gépemen kívül be akarna lépni a fiókomba, mégha a jelszavamat is tudja, nem fog tudni, mivel észleli, hogy nem ez az ip-cím mint az én gépem így telefonra küld egy beléptető kódot... de a telefon meg itt van nálam tehát aki fel akarta törni benézte...

Amúgy meg próbálj meg felvenni a kapcsolatot a google-el és írd meg mi a panaszod.. "angolul". Sok sikert

2012. jún. 20. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!