Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hány C° fok normális egy...

Hány C° fok normális egy 3000MHZ-s procinak?

Figyelt kérdés
Mert 60C° foknál mindig megáll,szerencsére,de én szerintem ez nem pont normális hogy szalonát tudnák rajta sütni,menyinek kellene lenni normál esetben?Ha ok hogyan tudnám lejeb vinni?Mert már vettem hűtő zsirt is rákentem de 1-2 fokot vitt lejebb de sokkat nem,hogyan tudnám lejebb vinni (Spire CoolReef SP804S3-1 2700RPM (AMD) processzor hűtő van rajta)

2012. jún. 6. 23:21
 1/8 anonim ***** válasza:
proci függő hogy mennyi a normális, de a 60 általában még nem gáz. azért 70 fölé ne menjen.
2012. jún. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

És a proci pontosan?

60fok terhelve? az még türhetö de prociţól füg

ha alapjáraton enyire megy az tényleg baj

akor lehet másféle jobb hütö kelene (nem feltétlen drága)

2012. jún. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
alapjáraton,ha game van néha olyan 62 maximum 63 felet sosem volt,lehet majd lesz kitudja xD
2012. jún. 6. 23:34
 4/8 anonim ***** válasza:
90° ig mehet lazán hidd el.
2012. jún. 7. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

#4

LOL vagy:D

még régi procik is közt van sok ami 70 fokon leál mert anyi a maximális üzemi hömérséklete

vagyis ha 90re felmene komolyan károsodhatna

.

ezért lene jó tudni milyen prociról is van szó

egyes Celeronok szépen birják a valódi szalona sütö hez közelítö 90 fokot is

.

de 60 fokon kérdezö nem fogsz szalonát sütni

kb 120-160 fokig kel felvined ha sült szalonát akarsz rajta sütni:p

2012. jún. 7. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A 60 fok alapjáraton már közel sem normális sztem. Én procim alapjáraton 32 fok, pedig csak a gyári hűtő van rajta és a levegő sem mozog a házban nagyon (egyelőre :)). Igaz nekem i3-asom van.

1-2 plusz ventinek mindig örül a gépház. :)

2012. jún. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Alapjáraton nagyon nem normális.Nekem az amd fx 4100 32 fokos, terhelve 42, gyári hűtővel!
2012. jún. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
celeronom a hőségben volt már 92fokos is, a héten tervezem a hűtőcserét, és idővel új procit és videókártyát venni. ja, amugy alapjáraton 65-70fok.
2012. jún. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!