Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogyan lehet a számítógépen...

Hogyan lehet a számítógépen egy mappát (fájlmappa amiben képek vannak) le kódolni?

Figyelt kérdés

régebben sikerült jelszóval védenem egy mappát de azóta elfelejtettem hogy hogyan is kell...rendesen jelszót kért a képek megtekintéséhez!

valaki esetleg tudja hogyan kell ezt?


2012. jún. 3. 12:08
 1/4 csapo1002 ***** válasza:
Ez engem is érdekelne...:)
2012. jún. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Megnyitod a Sajatgepet.

Ott Eszkozok->Mappa beallitasai->Nezet ful->


Keresel egy ilyet: ''Egyszeru Fajlmegosztas hasznalata (ajanlott)'' ez mellett ne legyen pipa.


Ha ezzel megvagy, akkor fogod a kivant mappat, jobbklikk->tulajdonsagok.


Itt lesz egy olyan ful hogy ''biztonsag'' (eddig ugye nem volt).

Itt pedig szerintem egyertelmu lesz :)

2012. jún. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha tényleg le kell valamit titkosítani és jelszóval védeni, akkor használjatok TrueCrypt-et.

Minden platformra van és elég jó védelmet nyújt.


Ráadásul akár teljes partíciókat is le tud védeni, vagy lehet vele 1-1 titkosított "fájlt" csinálni, amit ha megnyitsz, felcsatolja, mint egy meghajtót és lehet rá másolgatni. Ha már nem kell, lekapcsolod és kész. Akár hordozhatod ezt a fájlt pendriveon, vagy akárhol, a jelszó nélkül nem lehet megnézni sehogy sem.

2012. jún. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszönöm válaszaitokat!:D

ha sikerrel jártam szólok..

2012. jún. 3. 19:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!