Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » A facebookon van olyan lehetős...

A facebookon van olyan lehetőség, hogy a nemkívánt embereket kitiltsuk az adatlapunk és az üzenőfalunk látogatásáról?

Figyelt kérdés

Nemrég lettem facebook tag és segítséget kérnék,mert még kicsit kusza nekem.Van pár olyan ismerősöm,akikkel nem szeretnék megosztani dolgokat,de letörölni ill. letiltani nem akarom őket.Azt nem szeretném,hogy ne találjanak meg az ismerős listájukban,mert napi kapcsolatban vagyunk és magyarázkodnom kellene,de több dolog nem tartozik rájuk.Értem ezt legfőképp az üzenőfalra:konkrétan kinek mijét lájkolom,ki lájkolja az én képeim,mit írok ki,sőt az sem baj,ha chatben azt látják,hogy nem vagyok fenn,míg másokkal tudok írogatni.Az agyamra megy pár kotnyleles ember!

SOS választ szeretnék.Köszönöm.



#Facebook #üzenőfal #nemkívánt emberek #kitiltsuk #adatlapunk #látogatásáról
2012. máj. 15. 00:52
 1/1 anonim ***** válasza:
Az adatvédelmi beállításoknál alul van egy olyan hogy letiltott személyek és alkalmazások ott tudod tiltani az embereket.
2012. máj. 15. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!