Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Van egy Belkin N 150 típusú...

Red Raven kérdése:

Van egy Belkin N 150 típusú router aminek a 192.168.2.1 címére az istenért sem akar belépni. Mi lehet ennek az oka és hogyan orvosolható?

Figyelt kérdés
Amikor először állítottam be akkor nem kódoltam le de miután a fél utca tőlem lopta a netet elhatároztam hogy lekódolom a gond viszont az hogy most nem akar belépni a router menüjébe.

2012. máj. 7. 21:00
 1/3 P.O.C. ***** válasza:

Reset -eld ki. Majd jöhet az újrakonf.

Kézikönyvek magyarul: [link]

2012. máj. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Reset-eld és jó lesz. Biztos, hogy 192.168.2.1 az ip címe?


Egyébként nem muszáj lejelszavazni, ha nem akarod hogy lopják. Van MAC szűrő, beírod a listába azoknak a gépeknek a MAC címét, amik rácsatlakozhatnak (sajátjaidnak). A többit nem engedi föl. Vagy beállítod, hogy csak a te gépeid internetezhessenek ip azonosítással, és akkor a gépeid MAC címéhez azt az ip-t rendeled, ami használható, az idegenekhez pedig mást.

2012. máj. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálam semmilyen titkosítás nincsen, egyszerűen annyi, hogy az én gépeim vannak előnyben részesítve, és akárki netehzet, de ha én használom, akkor nekik lejjebb lassul a sávszélességük, annyval, amennyit én használok belőle, nekik csak a maradék marad.
2012. máj. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!