Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Az Androidos vírusok Windows...

Az Androidos vírusok Windows 7-en is kárt tudnak tenni?

Figyelt kérdés
Van egy program a gépemen amivel az android marketen(google play) lévő alkalmazásokat le tudom tölteni a gépre és fel is tudom rakni Win 7-re és pont fel akartam valamilyen doodle jumpot rakni a gépre amikor a nod32 bejelzett egy Android/Adware.AirPush.A vírust és szerintetek egy androidos vírus tud kárt okozni a gépen is?

2012. ápr. 14. 20:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Mivel az android és a Windows 7 teljesen más, ezért természetesen nem.

A vírusírtód azért írtja ki, mert attól még lehet benne kártékony kód, hogy az nem tud Windowson aktiválódni.

2012. ápr. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem mert Android rendszerekhez készült ezért nincs beletáplálva a vindows-ok nak a feltörési módja mert androidhoz készül és ez ugyanígy van fordítva is a számítógépre tervezett vírus nem jó androidra ami persze nem windows7 (Számítógép)
2012. ápr. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Más rendszer teljesen a kettő.


Épp úgy, ahogy linuxon vagy Mac-en sem futnak a windowsos vírusok, úgy az androidos sem fut windowson.

2012. ápr. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!