Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogyan tudom megnézni hogy...

Hogyan tudom megnézni hogy kik csatlakoztak a routeremre. Többi lent?

Figyelt kérdés
Panelházba lakom és van egy T-home-os internetem. És úgy vélem valaki feltörte és lopja az internetemet. Egyik haverom mondta hogy a "Start, Futtatás, cmd, vel ki lehet nyomozni hogy kik csatlakoztak a routered-re/internetedre és evvel kapcsolatba érdeklődnék hogy ez mi lenne és hogyan lehet megnézni. Elméletileg IP-címet kellene ki írnia na de fogalmam sincs hogy ezek mik és hogyan működnek. Kérlek titeket segítsetek és normális válaszokat kérek! Ez egy kicsit hülye kérdés de aki érti és tudja mit szeretnék azt nagyon szépen kérem írjon! Előre is köszönöm és csak moderáltan! :)

2012. ápr. 14. 01:53
 1/2 anonim ***** válasza:
azt kell beírni oda (a cmd-be), hogy ipconfig, aztán nyomsz egy entert, de ebből nem derül ki, hogy ki használja a routert. inkább be kéne lépni a routered menüjébe, és ott létrehozni egy mac cím szűrőt, ami csak az általad engedélyezett eszközöket hagyja csatlakozni
2012. ápr. 14. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

csak a wifis netet lehet lopni,

ha routerod van ,de vezetéken megy a net a gépig,azt nem tudják lopni,

ha mégis wifis vagy,és megírod a routered típusát,akkor megírjuk,hogy pontosan melyik menüpontban tudod megnézni,hogy pillanatnyilag hány gép van fölcsatlakozva a netedre

2012. ápr. 14. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!