Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Önműködő Internet Explorer?...

Önműködő Internet Explorer? Vicces Vírus?

Figyelt kérdés
Mai nap folyamán többször kaptam játék közben olyan ablakot amely az iexplorer indításával jön fel (Nem alapértelmezett böngésző stb) Többször felolvasta egy férfi hang hogy iphonet nyertem :D Majd egy furcsa zenét kezdett el játszani. Az Ie csak a feladatkezelőben fut, de én magam nem tudok belépni az Ie-be. Első pár alkalommal nem is tudtam leállítani az Ie-t csak a feladat struktúra leállításával. Illetve amint becsuktam újranyitotta. Észre vettem egy ilyenkor felvillanó folyamatot mely egy weboldal nevét tartalmazta. Illetve volt 3db jsE 15330 exém. Ja és 12 db scvhost.exem ( útobi nem tudom káros lehet-e). Jelenleg egyik folyamat se fut, valahogyan abba maradtak.

2012. márc. 27. 14:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Alapos víruskergetést javaslok.
2012. márc. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

én is :D

kaspersky-t tegyél fel és az ha van valami akkor majd intézkedik.

2012. márc. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha nem zavar akkor ne bajlódj a vírusírtóval.
2012. márc. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hát ha megtalálom az e havi gurut felrakom az eset smartot.

El is felejtettem nincs vírusirtóm 1 hónapja, csak Adanced SystemCare.

2012. márc. 27. 19:58
 5/6 A kérdező kommentje:
Leszedtem a Kaspersky pure 2.0 trialt. És hát nem teljesen igazodok el. Többször felugrik abrak, hogy trojait talált, de semmit se tudok tenni. És több dll fájlt is letiltott/törölt melyek a gép újra indítását előzik meg. És eléggé lelassult is a gép. Szerintetek lenne értelme még próbálkozni vagy húzzam újra?
2012. márc. 28. 00:09
 6/6 anonim ***** válasza:
be kell állítani és akkor majd kérdez hogy mit csináljon a talált cuccokkal, ha nagyon gáz akkor tedd újra de kasperskyt használsz szerintem.
2012. márc. 28. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!