Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Valakiii légysziii segítsen....

Valakiii légysziii segítsen. A gépre valami security shiled jott amit nem én tettem rá. Nem tudom hogy toroljem mert nincs ikonja! Ijjj mit csináljak? Valószinuleg vmi virus.

Figyelt kérdés
Koszii!
2012. márc. 22. 21:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez a facebookon terjed. Nem tudod letörölni,újra kell a programokat telepíteni. Lehetőleg minél előbb,mielőtt minden programra rátelepszik.
2012. márc. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Remélem nem "jön vissza"...nem nagyon értek hozzá,de csak az egyik felhasználói fiókban jelent meg, és azt úgy ahogy volt töröltem. A többiben nincs. Akkor van esély arra hogy ezt megúsztam?
2012. márc. 22. 21:43
 3/10 anonim ***** válasza:

Nincs. Ez a vírus un. rejtőzködő vírus. Nem észleled,de néhány nap múlva valamelyik programot letörli. Nekem a mult héten volt,és a szerelő mondta ezeket.

Feltétlenül hívj szerelőt. Ő megtalálja és el is tünteti pár ezer Ft-ért.

2012. márc. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hú ezek a security meg defender vírus cuccok getcik.... Kétszer futottam össze velük... először a vírus győzött alias: format c:, de másodjára kinyírtam, a task managerben indítgatta magát 3 exe-vel, ezeket levadásztam task managerben kilőttem aztán törlés, de mire kilőttem az egyiket addigra a másik újra indult:S De végül győztem... szemét roh@dt állatok akik ezeket írják... Biztos több a procijuk magja mint az ex-nőik száma....
2012. márc. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
2012. márc. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Uuu de nem nagyon vagyok ilyen szerelő kozelben...ami meg valami task managert illeti, probaltam de nem talalom azt az exe fajlt..Ijjj...
2012. márc. 23. 16:41
 7/10 anonim ***** válasza:
Telepitsd újra a Windows-t, az a legjobb.
2012. márc. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Akkor az összes fájl el fog veszni? És ha pendrive-ra teszem? Vagy akkor a vírus is átkerül?
2012. márc. 24. 22:14
 9/10 anonim ***** válasza:
ebből tanulj, csapj fel egy kasperskyt nyiss egy külön meghajtót, másolj ki mindent és tedd újra a wint, újra kaspersky és máskor ne kattintgass össze vissza.
2012. márc. 25. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem tudhatod,de pont nem én vagyok az a kattintgató típus..ezt nem tudhattad, de legközelebb még elővigyázatosabb leszek. Köszi
2012. márc. 26. 21:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!