Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Lehet, hogy feltörték a gépem...

Lehet, hogy feltörték a gépem vagy vírust töltöttek fel rá?

Figyelt kérdés

Receptoldalakat nézegettem, online receptkönyveket, és egyszer csak felugrott egy oldal. Nagyon gyorsan betöltött, időm sem volt megnézni, de gyanús volt, és gyorsan kiléptem. Rákérdezett, hogy el akarom-e hagyni az oldalt. Láttam hogy a meghajtók képei voltak ott és valami defected szó pirossal.

Nagyon félek, hogy most a gépet feltörték, a tevékenységeket figyelni tudják, vagy lelopni róla a tartalmakat. Lehetséges?

Ez a weboldal volt az: www1.first-xkmaster.uni.me


2012. febr. 14. 14:29
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Ja és Online Security néven futott az oldal neve.
2012. febr. 14. 14:30
 2/17 tetro ***** válasza:
egy sima pop-up ablak volt. egyébként is miért akarna tőled épp bárki adatokat lopni?
2012. febr. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
fake online antivirus
2012. febr. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
van virusirto a gépeden? mertha van csinálj gyorsan egy teljes rendszer visgálatot mert letölthette magát
2012. febr. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
2012. febr. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

ESET Nod 32 van, a régebbi fajtájú (eggyel régebbi, mint a legújabb. Van tűzfalam is, és a gépem kétfelhasználós (egyszer már kaptam be egy olyan vírusfertőzést, ami a rendszert tönkretette, mert úgy neteztem, hogy a rendszerfájlok is hozzáférhetőek voltak, utána állították át kétfelhasználóssá, hogy ez ne történjen meg újra.)

Most épp elindítottam a scann-et, lassan halad, te tele van a gépem, ezért nem csodálkozom.

Csak nem szeretném, ha megint lefertőződne, vagy bármilyen bizalmas adat, jelszók, felhasználónevek, stb. kikerülnének.


Köszi a válaszokat, ezek szerint nyugodt lehetek?

2012. febr. 14. 14:43
 7/17 anonim ***** válasza:
nod nem a legjobb miért egyel régebbi 5 ös már felhő alapú és jobbis?
2012. febr. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
amugy ha megtalálja akkor nyugodt lehetsz
2012. febr. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Igen, ilyet mint a videóban. Csak az előugró ablak még nem jelent meg, vagy az előreugró ablakban töltött, nem a test szekciónál, mint a videóban.
2012. febr. 14. 14:45
 10/17 A kérdező kommentje:
Azért régebbi nod, mivel a másik már ilyen regisztrációs, ehhez pedig semmi nem kell (mivel még régebben töltöttem le, így ennél nem kéri). Avast meg az AVG több játékomnál is gubancot okozott, azokat azért nem használom.
2012. febr. 14. 14:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!