Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Van egy AMD Athlon 64 x2...

Van egy AMD Athlon 64 x2 6000+ processzorom és 55-60°C-on megy. Nem tudom, hogy ennek a procinak mi az ideális hőmérséklet. Ez nem túl magas?

Figyelt kérdés
2012. jan. 20. 06:50
1 2
 11/18 anonim válasza:
Sylar te mindenkinél okosabb vagy igazad van a cikkírónál is tuti nagyobb ember vagy......... inkább nem vitatkozom...
2012. febr. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Nem vagyok mindenkinél okosabb, de egy olyan cikkírón aki olyanokat ír hogy jajj jajj 60 fokos a proci, vissza veszi a teljesítményt, jön a világ vége... csak röhögök.

Már csak azért is mert nem lehet így általánosítani az összes procira vonatkozóan, de 60 foknál még egyik sem veszi le az órajelét.

2012. febr. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
jelenleg terhelés nélkül eléri a 70 fokot, szerintem ez már magas. Igazatok van egy takarítás már lehet hogy ráférne
2012. febr. 9. 18:39
 14/18 anonim ***** válasza:
Terhelés nélkül? Az viszont úgy nagyon sok! Rajta van rendesen a hűtő? Takarítsd meg, a bordák közül is fújasd ki a port, pasztázd újra, és tedd rá rendesen a hűtést. Ennyinek még gyári hűtővel sem szabadna lennie terhelve sem, nemhogy üresjáratban.
2012. febr. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Ha terhelés nélkül 70, akkor ott már igencsak bedöglött a paszta, és tele van a hűtő rács pormacskákkal. Adj nekik, és kend újra.
2012. febr. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
rendben. Ez már a második AMD gépem aminél ugyanez a probléma, az viszont takarítva volt és ugyanígy magas volt a hőmérséklet, a végén mikor már leégett az alaplap procival, az volt a gond hogy egy 300 Wattos tápot raktam bele és nem adott elég áramot. Már azóta új táp, alaplap, és proci van de ugyanezt csinálja..De most lehet a takarítás és az újrapasztázás segíteni fog
2012. febr. 11. 10:29
 17/18 anonim ***** válasza:
És milyen az az új táp? Hány ampert ad 12V-on és azt hány ágra elosztva teszi? Az alaplapon a CPU áram csatlakozója be van kötve? Maga az alaplap támogatja a 100W feletti CPU-kat? Kevés szokta csak.
2012. febr. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
uh..ezt most így fejből nem tudom megmondani, de amit mondasz az asszem be van dugva
2012. febr. 11. 14:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!