Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » A McAfee Security Sacn Plust...

A McAfee Security Sacn Plust hogyan kell használni? Mire jó?

Figyelt kérdés

Az Adobe readert frissítettem, amikor letöltődött ez a McAfee is. De nem értek hozzá, nem foglalkoztam vele.

Azonban most önmagától ellenőrzött, és kidobta, hogy van 2 trójai a gépemen. Mondjuk ezt sejtettem, de nem tudok vele mit tenni.

Viszont, ha már így kidobta, hogy baj van, akkor nem tudja eltűntetni? Mi a következő lépés, hova nyomjak vagy klikkeljek, hogy jobb legyen...? Vagyis hogy töröljem ezeket a vírusokat a gépről???


2011. dec. 13. 10:15
 1/3 2xSü ***** válasza:

Szerintem felejtsd el a McAfee-t. Tölts le egy jobb vírusirtót és engedj rá egy víruskeresést. (Pl. Avast! )


Sok program csinálja mostanában azt – sajnos –, hogy mindenféle egyéb más kiegészítőt és programot akar telepíteni. Ha jót akarsz, mindig kihagyod ezeket az „extra” szolgáltatásokat.

2011. dec. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

1/ De ez a McAfee nem tudja törölni a trójaikat egyáltalán, vagy csak én nem találok ilyen menüpontot?


2/ Ha letöltök jobbat (pl amit ajánlottál), az fogja törölni?


3/És mi az ami még jó?


4/ Esetleg van olyan, aminek MAGYAR nyelvű használati leírása vagy súgója van és még "jobb" is? (Azon kívül, hogy nem ismerem a vírusirtókat, angolból is nagyon alapon vagyok...


Ja és ingyenes kéne...

(Azért töltöttem ezt le ezt az extrát, mert attól tartottam, ha nem töltöm le, akkor nem fog rendesen működni, amit eredetileg letöltöttem.)


HELP!!! :-(

2011. dec. 13. 11:03
 3/3 anonim ***** válasza:
Magyar nyelvü és ingyenes: [link]
2011. dec. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!