Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Utorrent Vírusscan ESS-...

Csacsi2 kérdése:

Utorrent Vírusscan ESS- Program futtatása ecls. Exe, milyen paramétereket kell megadni?

Figyelt kérdés

Szeretném a Vírusírtót (Eset Smart Security) Futtatni a letöltött torrenten (automatikusan). Az Ecls.exe -t használom pl a firefox-ban (download statusbar)a következő paraméterekkel és működik:

i:\Program Files\Eset Smart Security\ecls.exe /subdir /symlink /log-all /log-rewrite /log-file=i:\Letöltések\Eset.txt /aind /files /boots /arch /sfx /rtp /adware /unsafe /unwanted /pattern /heur /adv-heur /action=clean /clean-mode=standard /quarantine


Az Utorrentben a További beállítások részben a program futtatásába szeretném valahogy életre kelteni, de nem csinál semmit! Vannak paraméterek, de hogyan kellene mert amit próbáltam legutóbb ...Eset Smart Security...(nem írom tovább) végére beírtam %F %D %N ,de nem fut mikor letöltötte a torrentet.

Kérek mindenkit, akinek van ötlete írja le nekem, hogy hogyan is használjam, hogy működjön?!

Válaszotokat (próbálkozást is) megköszönöm!


[link]


2011. dec. 1. 17:48
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem a vipre automatikusan meg csinálja és nem csak letöltés után vizsgálja át hanem közbe is
2011. dec. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem válasz a kérdésre, de köszi!
2011. dec. 3. 13:32
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy valamelyik nem boldogul a hosszú, szóközökkel tarkított útvonalakkal. Próbálj idézőjelekkel és 8.3-ra konvertált útvonalakkal machinálni.
2012. jan. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszod!

xp- van és kiktattam a 8.3 -as dos-os hülyeséget belőle.

Erre gondolsz?

.../symlink /log-all /log-rewrite /log...


kénytelen vagyok ezen paraméterekkel indítani, mert ez határozza meg az ellenörzést (csomagoltban, karanténba stb.)

firefox kezeli, ott külön van a futtatási exe fájl és külön a futtatási paraméter. Esetleg valami egyéb?!


Lehet nem értelmez egyéb futtatási paramétereket csak a sajátjait (%F %D %N stb)? Vagy futtatom bat -ból és megadom az Utorrentben a saját paramétereit, de nem igazán értem melyiket adjam meg, hogy letöltés után indítsa el a letöltött fájlon esetleg könyvtáron!


%D van ami értelmes mert nem írhatom be az összesnél a nevet. Ezt már végképp nem értem:


Ahol az állapot lehet:


Hiba - 1

Ellenőrizve - 2

Megállítva - 3

Kezdő seed - 4

Seedelés - 5

Letöltés - 6

Kezdő seed [F] - 7

Seedelés [F] - 8


Most akkor mit írjak és hova?

i:\Program Files\Eset Smart Security\ecls.exe

És mit? %D -1 ?! szünettel? nem értem...

2012. jan. 5. 19:10
 5/5 A kérdező kommentje:

%1 "c:\Program Files\ESET\ESET Smart Security\ecls.exe"/files/clean-mode=standard/ext-exclude=jpg;bmp;png;torrent;txt;jpeg/heur/pattern/unwanted/unsafe/adware/rtp/max-archive-level=2/arch/ads/subdir/log-file=d:\INFO\ESET.txt/log-rewrite/no-log-all/quarantine


ez müködik

2016. jún. 8. 10:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!