Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Milyen fájl lehet? Nem valami...

Milyen fájl lehet? Nem valami rosszindulatú?

Figyelt kérdés

Találtam most egy ilyen fájt a D:-n, ahová csak én szoktam pakolgatni dolgokat, a gép nem:

03e98bda0648912c32acb071

Ha ráviszem a nyilat, ez jelenik meg:

Méret: 1,02 MB

Fájlok: mpasdlta.vdm


Avast és Malwarebytes nem talál semmit. De mégis, mi lehet ez? Törölhetem?


2011. nov. 16. 19:05
 1/4 2xSü ***** válasza:

[link]


És igen, törölheted, de felesleges.

2011. nov. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen, én is ezzel kezdtem, hogy beírtam a keresőbe, de összesen 1 magyar nyelvű találat volt, most így már kettő van ezzel a kérdéssel együtt. Abból az egyből nem tudtam semmit kihámozni, akárcsak a fordítógépes külföldiekből.

De ha te olyan jól beszélsz angolul, írd már le nekem vagy két mondatban lécci, hogy mitől van ez a fájl.

2011. nov. 17. 05:21
 3/4 2xSü ***** válasza:
A fájl a Microsoft vírusirtójának (Microsoft Security Essentials) frissítése (Windows Update) közben jöhet létre. Nyugodtan törölhető. Sőt ha más vírusirtót, antispyware-t használsz, akkor lehet, hogy érdemes a Microsoft féle vírusirtót eltávolítani, mert csak lassítja a rendszert, összeakadhat más vírusirtókkal, ellenben alig nyújt nagyobb védelmet.
2011. nov. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

De nekem nincs ilyen Microsoft Security Essentials. Sem a kereső (rejtett fájlok között is keressen), sem a programeltávolítók nem találják. Esetleg más néven van.

2011. nov. 17. 20:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!