Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Kikapcsolta-e a ti gépeteket...

Kikapcsolta-e a ti gépeteket a vírusirtótok? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Nem tudom, ez minden vírusirtóra vonatkozik-e, és, hogy milyen ritkán fordul elő.


Egyik nap a barátnőmmel msn-eztem. Ő váratlanul kilépett, majd vissza is jött és megemlítette, hogy a gépe magától kapcsolt ki és úgy is kapcsolt vissza, és az AVG azt írta ki, hogy megszabadította egy vírustól a gépét. Ezen elcsodálkoztunk, mert nekem is AVG-m van és sosem fordult elő, hogy úgy öljön meg egy vírust, hogy kikapcsolja a gépet.


Kérdeztem tőle, hogy nem nyitott ki valami gyanús levelet vagy kapott valamit a msn-en keresztül. Azt felelte, hogy nem. Teljesen magától csinálta ezt.


(Gondolom, valami gonosz vírust nyírhatott ki)


Veletek is előfordult már? Kíváncsian várom a sztoritokat.


2011. okt. 12. 18:16
 1/2 anonim ***** válasza:

A vírusirtó nem kapcsolja/kapcsolhatja csak úgy ki a gépet. Maximum felajánlhatja az újraindítást, mert csak úgy tudja kiirtani a vírust.


Valószínű pl.: nagyon felmelegedett a processzor és nincs olyan program feltéve ami szól, hogy túl magas a hőmérséklete.

2011. okt. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom lehet olyat beállítani, hogy kérdezzen vagy autómatikusan kapcsoljon ki/indítsa újra a rendszert!
2011. okt. 15. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!