Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » "Úszkál" az egerem a képernyőn...

"Úszkál" az egerem a képernyőn. Ha nem nyúlok semmihez, akkor is a bal felső sarok felé kúszik fel. ?

Figyelt kérdés
Avast vírusírtónk van, nem talál semmit a gépen, ma letöltöttem egy nod32 próbaverziót, az sem talált semmit. Kicseréltem egy másik egérre, de akkor is ugyanez. Ha valaki megtudja mondani mit tegyek, azt megköszönném..
2011. okt. 7. 11:18
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam, egy vezeték nélkülivel is.
2011. okt. 7. 11:40
 12/21 anonim ***** válasza:

Valamilyen hullámok bezavarnak

vagy az alaplap kezdi beadni a kulcsot.

2011. okt. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Az is lehet hogy nem vírus ként értelmezet "vicces" program csinálja van sok,ilyen nem szokta vírus irto virusnak észlelni mert olyan mintha "természetes" lene.
2011. okt. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Hozá értövel,átnézném a feladatkezelöt

a szolgáltatásokat

ccleaner el,is lehet az automatikusan induló programokat.

de amugy tudod használni csak ha ott hagyod akor uszkál?

2011. okt. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Igenm tudom használni, ha itthagyom is úszkál, illetve használat közben is...
2011. okt. 7. 12:05
 16/21 anonim ***** válasza:
Igazából jópár tipp volt már itt, és még ezeken kívül is lehet több oka. Legjobb volna, ha megnézné egy informatikus. Esetleg ha jól beszélsz angolul és konyítasz annyit a géphez, hogy legalább tipped legyen, akkor a tippekre guglizz rá.
2011. okt. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a válaszokat! Megnézegetem majd külföldi oldalakon, ilyesmiért nem szoktam még szervízbe hurcilászni, de lehet az lesz a vége. Mielőtt kiírtam a kérdést, a tanácsok 90 %-át végigvettem már. Egy előnye van ennek. Másfél nap alatt betanultam majd az összes billenytűparancs kombinációt... :)

Köszi még egyszer a normális válaszokat.


Tücsi

2011. okt. 7. 12:14
 18/21 anonim ***** válasza:
Nekem tök különböző gépeken is előfordul, sztem azért mert az egerek néha nem jól látják a felületet. Ilyenkor meg kell mozgatni v máshogy letenni.
2011. okt. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

A rejtély megoldva...:) Tegnap este csatlakoztatta a Kedvesem a vezeték nélküli egeret is. Így ma és este mindkettő aktív volt... az asztal, ahogy mozgott, az épp használaton kívüli kisegér zavart be... Bocsánat, hogy felesleges kérdést tettem fel, és köszi a lelkes válaszokat...:)


Tücsi

2011. okt. 7. 18:53
 20/21 anonim ***** válasza:
Én úgy oldottam meg, hogy az USB-s egeret lecseréltem PS2-re. Van egérpad is, azóta nem szórakozik.
2011. okt. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!