Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » "Úszkál" az egerem a képernyőn...

"Úszkál" az egerem a képernyőn. Ha nem nyúlok semmihez, akkor is a bal felső sarok felé kúszik fel. ?

Figyelt kérdés
Avast vírusírtónk van, nem talál semmit a gépen, ma letöltöttem egy nod32 próbaverziót, az sem talált semmit. Kicseréltem egy másik egérre, de akkor is ugyanez. Ha valaki megtudja mondani mit tegyek, azt megköszönném..
2011. okt. 7. 11:18
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Poros az asztal vagy tükröződik a felület. Nincs itt semmiféle paranormális tevékenység vagy vírus. :)
2011. okt. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Milyen felületen áll az egered? Lehet, hogy rosszul "látja"?
2011. okt. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
41%
Telepítsd újra az egész rendszert, a C meghajtót formázd előtte le. Rakj fel olyan vírusírtót ami nem crackelt.
2011. okt. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
De az sem árt ha az egér alá raksz valami más anyagot próbaképp. Vagy egy egérpadot, vagy egy papírt, bármit.
2011. okt. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Ha laptopod van, és van rajta trackpoint, akkor azt is nézd meg, nálam is volt ilyen probléma, és úgy tudtuk megoldani, hogy leszedtünk valami progit, ami egy az egyben lebénította a trackpointot.
2011. okt. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
lézeres vagy optikai egereknél szokott probléma lenni, ha bement az érzékelőhöz valami por,mocsok... nekem anno egy szempilla volt bennt és csinálta ezeket:)
2011. okt. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
47%

" "Úszkál" az egerem a képernyőn. Ha nem ...."


Ezt már sokan megkérdezték,köztük én is,de soha,senki nem tudott még válaszolni rá semmi hasznosat.

Most se fog.

2011. okt. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Nem laptop, használunk egérpadot, fél éve ugyanaz az asztal, nem mozgatjuk. Tegnap este óta van ez a baj...és jogtiszta szofvereink vannak.
2011. okt. 7. 11:32
 9/21 anonim ***** válasza:
Valószinűleg megtört az egérnek a kábele. Ki kéne próbálni másik egérrel is.
2011. okt. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

"Ezt már sokan megkérdezték,köztük én is,de soha,senki nem tudott még válaszolni rá semmi hasznosat.

Most se fog."

Ez biztató. Te hogy oldottad meg ezt a problémát akkor?

2011. okt. 7. 11:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!