Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Mitől van az hogy ha felmegyek...

Jokerap kérdése:

Mitől van az hogy ha felmegyek youtubra akkor lefagy a firefox és az egész gép is?

Figyelt kérdés
2011. szept. 15. 20:51
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Van egy kis notebookom, Linuxot telepítettünk rá. De meggyűlt a bajom ott is a Mozilla Firefox-szal. Nem tudja véletlenül valaki, Chrome fut Ubuntun?
2011. okt. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

"Nem tudja véletlenül valaki, Chrome fut Ubuntun?"

Hogyne:

sudo apt-get install chromium-browser

2011. okt. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Igen, fut a chrome az ubuntun is. Én is azt használom az egyik gépen. Firefox és chrome van rajta, de a firefox mindig lefagy, még az ablakok váltásánál is, ezért használok chrome-ot.
2011. okt. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Microsoft ingyenes vírusirtója trójainak nézte a Google Chrome böngészőt! Megáll az eszem.

[link]

2011. okt. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

a firefoxnak van egy olyan hülyéje, hogy létrehoz egy profilt neked és hiába telepíted újra, ő megtalálja a régi profilod és visszatölti a szar beállításaid.

megoldás: Futtatás menübe beírod, hogy firefox -p

ez előhoz egy menüt, ahol csinálhatsz egy új profilt, a régit meg törölheted.

2011. nov. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ha én törlöm a Firefox-ot, a Registryből is törlöm, megy a Profiles is a levesbe. Engem ne bosszantson.
2011. nov. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!