Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Mitől van az hogy ha felmegyek...

Jokerap kérdése:

Mitől van az hogy ha felmegyek youtubra akkor lefagy a firefox és az egész gép is?

Figyelt kérdés
2011. szept. 15. 20:51
1 2
 1/16 Argloss ***** válasza:
100%
A gyenge gépek nem szokták szeretni a flash-t, de azért azt megpróbálhatnád, hogy letörlöd majd újra felrakod, esetleg kikapcsolod a flash hardveres gyorsítását...
2011. szept. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nem gyenge a gépem, és már újraraktam egy párszor a firefoxot de mégis lefagy
2011. szept. 17. 12:32
 3/16 Argloss ***** válasza:
Az Adobe Flash Playert is telepítsd újra.
2011. szept. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nekem (Linuxon) is voltak és szoktak lenni hasonló problémáim (bár nem csak fagyás, volt sima firefox-összeomlás és grafikuskörnyezet-összeomlás is). A dolog mindig öngyógyuló volt, egy frissítés vagy csillagok megfelelő állása úgy tűnt, hogy megoldotta, aztán később megint előjött. Igazi megoldást még nem találtam rá sajnos, ha éppen rossz passzban van a flash és valamit feltétlenül meg akarok nézni, akkor szoktam másik böngészőkkel próbálkozni, ami vagy beválik, vagy nem.
2011. szept. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Firefox egyre bugosabb, sokkal jobb a Chrome.
2011. szept. 18. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Én is nem rég át álltam a Chrome-ra,egyre több hasonló gond van a Firefox-al.


Linux-on pedig már rég óta megy az a fagyásos dolog,nekem sokszor megoldotta hogy egyszerűen töröltem a böngészési adatokat,bezártam majd újra megnyitottam,de végül Linux-on is váltottam azon az Opera-ra.


A Firefox nagy kedvenc volt sokáig,de tényleg mostanában egyre zűrösebb.A Chrome és az Opera pedig nem olyan rossz meg lehet barátkozni velük és támogatottság szempontjából is kezdenek felzárkózni a Firefox-hoz.Sebességben és stabilitásban pedig mostanában rá vernek a Firefox-ra.Biztonság terén is elfogadhatóak (tesztek szerint).Szóval...

2011. szept. 18. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
És egyre több kiegészítőt lehet pillanatok alatt letölteni pl. a Chrome-hoz. Nem olyan nehézkesen és lassan, mint a Firefox-ban.
2011. szept. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nekem a linuxon ezt csinálja. Használj chrome-ot :)
2011. szept. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
szar gép + szar böngésző . hát persze
2011. okt. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Olvassátok el, nálam is, stabil, fizetős védelem mellett komoly gondokat okozott a Firefox, illetve valójában a Java! Most is letiltják a két Java kiegészítőt, de a bővítményekben még működik. Vagy kijavítja a hibákat az Orcale, vagy kidobják a Firefox-ból.

[link]

2011. okt. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!