Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Mi történik a Nod32 vírusirtóm...

Mi történik a Nod32 vírusirtómmal?

Figyelt kérdés

Valamelyik nap letöröltem úgy gondoltam újra felrakom a gépre. Megnéztem és a programlistába már nincs benne, de viszont ha bekapcsolom a gépet, bejön az a kis ablak és az ikon is. Rákattintok behozza, de viszont üres az oldal. Azt írja ki hogy probléma lépett fel a "kernerszolgáltatás" során vagy valami hasonló. Próbáltam újra rárakni a gépre de nem engedi.

Próbáltam más vírusirtót is rárakni, de azt sem engedélyezi mert hogy a Nod még rajta van. Nem nagyon értem a dolgot és nem is értek hozzá. Kérlek segítsetek.


Nagyon szépen köszönöm előre is.


Lili.


2011. szept. 10. 10:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Csinálj egy takarítást, pl. ezzel:

[link]

2011. szept. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mikor törölted, a számítógép létrehozott egy rendszer visszaállítási pontot (ha engedélyezve van a gépen).

Vezérlőpult - Biztonsági mentés és visszaállítás központja.Itt nézd meg ha megvan a visszaállítási pont vagy egy korábbi is jó,akkor állítsd vissza a rendszert.

2011. szept. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkettőtöknek! Mindjárt megnézem a linket. 2. Már próbáltam és nem hozott ki régebbi verziót vagy időpontot. :\ ez van.
2011. szept. 10. 11:55
 4/6 anonim ***** válasza:
Total Commanderrel nézd végig az egész rendszert, mert mindenhová beírta magát. Ez a jobbik eset. Ha viszont TÖRT ez a NOD, akkor már van néhány trójai a gépeden. Ha nem vetted meg és nem újságkódos, akkor veszélyes.
2011. szept. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hát... már mindegy:D Raktam rá avast vírusirtót. Az jól működik, 4 vírust azonnal kiirtott. Hát remélem nem nagy a gáz.


Köszönöm!

2011. szept. 10. 17:30
 6/6 anonim ***** válasza:
Eset-Nod-ból törtet letölteni (de jó, ingyen van) életveszélyes játék (nem te halsz bele, hanem a Windows). A kínai, orosz, vagy ki tudja, honnan frissülő TÖRT vírusírtó a trójaiak tömegét engedi be a gépedre. Ráadásul a valódi ESET-NOD gyártója folyamatosan tiltja le a kalózszervereket, nem tud a tört frissiteni. Modulokat nem is fog soha. Sicontact Kft. kutya kemény, ha mégis azt akarod használni, vedd meg.
2011. szept. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!