Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Feladat kezelőt valahogy máshogy?

Feladat kezelőt valahogy máshogy?

Figyelt kérdés
Szval röviden az a lényeg hogy véletlen elindítottam egy vírust vagy nem tom mi lényeg az hogy fut és valószínűleg nem tesz jót,viszont nem tudom addig törölni míg le nem állítom,NA VISZONT ez a vírus nem engedi hagyományos módon előhozni a feladatkezelőmet(ha az órára jobb klikelek akkor szürke a feladatkezelő) a vírusitró meg szokás szerint nem sokat ér :O tölrölni sem tudja. Ha valaki valamiféle megoldás tud vagy legalább ötletet szivesen fogadom. előre is ty
2011. szept. 8. 14:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Próbáld meg előhozni a crtl+shift+esc lenyomásával
2011. szept. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Felesleges ilyeneket ne mondjatok.Szerintem valahogy ki nyomta a feladat kezelőt a vírus,vagyis szerintem nem előhoznom kell hanem újra elindítanom
2011. szept. 8. 15:10
 3/9 anonim ***** válasza:

Már ne haragudj, de a task manager nem fut állandóan. A Ctrl+shift+esc elindítja, nem pedig csak megjeleníti.


Ha tudud, hogy mi okozhatja akkor az msconfig-ban letilthatod, hogy induljon amikor újraindítod a gépet.


Ezekkel az alternativ task manager-ekkel is próbálkozhatsz:

[link]

2011. szept. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
indítsd újra a géped csökkentett módban
2011. szept. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Parancssorba írd be:

tasklist

Ez felsorolja az összes futó alkalmazást.

taskkill

Ezzel lehet őket leállítani.

2011. szept. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Futtasd le az Eset Online Scannerét.

[link]

2011. szept. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Hmmm. Kitöröltem viszont feladatkezelőt nem tudom behozni.

Akinek win7-e van az gondolom tudja hogy mikor ctrlaltdel-t nyomok bejön egy másik hely,ahol van 1 olyan hogy feladatkezelő megnyitása... Na nekem ezt eltüntette :o(semmilyen parancsal nem jön be)

Szval csak annyit tehetek hogy letöltöm az előző kommentekben írt programot és azt használom az eredeti helyett?

2011. szept. 9. 21:45
 8/9 anonim ***** válasza:
Próbálj meg rendszer visszaállítást
2011. szept. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha semmi nem használ, akkor javító telepítés kellene. Nekem egy káros javascript kód ment át a teljes védlemen (Firefox hibájából) és törölt bele a Startmenűbe. Ami ott volt, azok megsérültek vagy eltűntek, karaktertábla, paint, Windows játékok). De mert saját fiókról netezek, nagyobb kárt nem okozott. Javító telepítéssel rendbehoztam.
2011. szept. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!