Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Feltörték a facebookunkat, mi...

Feltörték a facebookunkat, mi legyen?

Figyelt kérdés
Az egyik ismerősömnek és nekem, mindegyik emailcímemet és a faceemet. Mit tegyek????
2011. aug. 11. 21:41
 1/7 anonim válasza:
32%
Vegyél egy kis sós szotyit, és örülj hogy vége annak az agymosó szarságnak.
2011. aug. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
csinálj másikat...
2011. aug. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
És normális jelszót találj ki meg ne töltögessél le mindenfélét a gépedre, meg ne fogadj el az ismerősöktől ilyen-olyan fájlokat, ha meg mégis ne csodálkozz, ha megdobálnak keyloggerrel.
2011. aug. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
60%
Ajánlj fel palacsintát a nyomravezetőnek. Majd legközelebb erősebb jelszóval védd a dolgaidat.
2011. aug. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 bp1985 ***** válasza:
45%
Elárulom neked, az ardamax keyloggert úgy elküldöm akárkinek, hogy észre sem veszi, én meg kapom mailbe az adatokat. Simán egy képte, vagy egy word doksiba berakom, és amint megnyitja, feltelepül. Ennyiből tart egy jelszót megtudni, akármilyen erősségű az. Itthon kipróbáltam, és rendesen kapok meg mindent. Igen, ahogy írták, semmit ne fogadj el, amire azt mondják, hogy ez ehhez kell, ez ahhoz kell, meg hogy nézd meg milyen jó.
2011. aug. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Menj el sörözni.
2011. aug. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nyiss újat de azt ismeretlen emberektol ne fogadj el a jeloleseket es fájlokat de főleg alkalmazásokat ne csak megbizhato személyektol
2011. aug. 12. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!