Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » A kaspersky vírusírtó jó?

A kaspersky vírusírtó jó?

Figyelt kérdés
nekem aztmondták hogy a legjobb
2011. jún. 9. 12:05
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Simán a legjobb. A rendszer indításánál okozhat némi lassulást, illetve tényleg vannak olyan programok, melyekkel szeret összeveszni, ezeknek a jogosultságait nekünk kell beállítani. Technológiában pedig megelőzte mindegyiket: mondjatok még egy olyan terméket, amelyik felhőt használ a rendszervédelem gyorsításához. Most nekem a 2011-es van, de már 3-4 éve Kaspersky-t használok, és eddig semmilyen gondom nem akadt egyik verzióval sem.
2011. jún. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
mi ez a 2012-es verzió?még csak 2011 van...
2011. jún. 10. 15:31
 13/15 anonim válasza:
Kaspersky a legjobb, csak be kell tudni állítani.
2011. jún. 11. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Minden év közepén kijön egy fő verzió, és évente hoznak ki újat. És igen, nem árt, ha értesz hozzá, hogyan állítsd be.
2011. jún. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
A Kaspersky Internet Security és a Kaspoersky Pure is nagyon jó. A virusvedelem.eu-n jó sok videót láttam róla, engem meggyőztek!
2011. dec. 13. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!