Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Mi történne ha a világhálón...

Mi történne ha a világhálón terjedő összes vírust rászabadítanánk egy gépre? Meddig bírná ki?

Figyelt kérdés
Kérdés adott, semmi tanulmány, szimpla kíváncsiság :)
2011. jún. 5. 17:17
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Az eset se fog meg mindent :) de akkor most kicsit alakítsunk rajta :) mi van akkor ha nincs se tűzfal se vírus kereső/írtó? :D kb meddig maradna életben?
2011. jún. 6. 22:47
 12/18 anonim ***** válasza:

Mindjárt jön a kolléga, és azt mondja, hogy ebben az ESETben is neki van igaza, mert az még úgy is véd, ha nincs feltelepítve. :)


Egyébként meg ha semmi védelem, akkor lásd a legelső választ.

2011. jún. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
igazából én olyanra gondolok h várhatóan hány percig marad életben? :) 5-10? vagy fél óra?
2011. jún. 6. 23:20
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Bírom ezt az ESET majmot. Az ESET rohadtul nem a legjobb vírus védelem..... Nem fog fel mindent, nem tesz csodát, és nem Áltagon fellüli...sőt....


Olyan Rendszer nincs, ami feltörhetetlen.... Szerintetek a NASA-hoz, meg kormány rendszerekbe, hogyan jutnak be? .... -.-"


Amúgy, ha egyszerre rászabadítanád az összeset, kinyírnák a gépet, de nem azzal módszerrel, amire tervezték őket, hanem csak szimplán túlterhelnék am masinát.


Illetve, az is lehet, hogy egymást zavarnák be. Ez sok mindentől függ, de nincs vírusírtó ami megvédene minden ellen. Én bármikor átjutok a vírusírtódon illetve a tűzfaladon is. Nem olyan nehéz dolog az.


Igen, ezzel foglalkozom.

2011. jún. 10. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Ha semmi védelem nincs rajta, és direkt erre tamáadnak, akkor a végeredmény ugyan az, mintha lenne védelmed....


Ha csak simán ott hagyod a neten, akkor egy tanulmány szerint kb 5 perc az az idő amit egy XP fertőzés nélkül kibírt a neten 5 éve.... szóval lehet valami sejtésed.

2011. jún. 10. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

"Én bármikor átjutok a vírusirtódon illetve a tűzfaladon is. Nem olyan nehéz dolog az.


Igen, ezzel foglalkozom."


Ez érdekes. A routerem hardveres tűzfalán is átjutsz? Akkor is, ha fizikailag nem férsz hozzá a gépemhez, csak az IP címemet tudod?

2011. jún. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Hardweres tuzfal? azaz? Elvagod a netkabelt? Gondolkozz el rajta, mit irtal......
2011. jún. 12. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Ne kötözködj, nagyon jól tudod, hogy mire gondoltam.
2011. jún. 12. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!