Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Mivan az avastal? Miért van...

Mivan az avastal? Miért van ennyi vírus a gépemen?

Figyelt kérdés

Ingyenes avast vírusírtóm van,mindíg frissítve van,de egyszerűen tiszta vírus a gépem.Ezt onnan tudom,hogy fent van a Malwarebytes Anti Malware is,amit lefuttatok 2 naponta,és mindig talál vírust.Egyszer lefuttattam a MBAMet,nem talált vírust,letöltöttem 1 filet,az avast jelezte hogy vírusos,és hogy blokkolta,de a biztonság kedvéért lefuttattam a MBAMet,és tessék,megtalálta a vírust a gépemen amit az avast blokkolt!

Nos nemtudom hogy mit tegyek,egyszerűen dől be a vírus a gépemre!

Mit tehetnék?


2011. máj. 18. 23:46
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

1. Mert vírusnál nem a vírus törlése van beállítva valószínűleg, hanem csak blokkolás vagy karantén

2. Állítsd be az Avastot úgy, hogy legközelebbi rendszerindítás előtt fusson le a keresője, ne indítás után

3.Ha meg több vírusirtód van a gépen mit csodálkozol? Ütik egymást, ezért is van a licenszbe beleírva ez, és telepítésnél is kéri, hogy a másikat szedd le, mielőtt felrakod

2011. máj. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!