Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » NOD32 antivirus systemet...

NOD32 antivirus systemet használok. Ehhez kéne segitség! Mit tegyek az alábbi esetben? Köszönöm előre is.

Figyelt kérdés

Eddig minden oké volt. Zöld volt a kis ikon. DE most hogy bekapcsoltam a gépet az ikon piros lett és ha fölé megyek egérrel azt irja ki, hogy AMON: A fájlrendszer védelem le van tiltva. Azt is kiirja,ha rákattintok hogy a fájlrendszer védelem nem indult el. Ha rákattintok az inditás gombra azt irja ki hogy nem lehetséges az inditás. Segitsetek kérlek.

(Amúgy tudok helyesen irni csak a hosszú i betűm bedöglött a laptopon)


2011. máj. 15. 23:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Benyelt valamit (megfogta a trójait) és egy kicsit belehalt. Inditsd el a gépet Csökkentett módban (amíg fekete a monitor, nyomogasd az F8-at). Fekete alapon fehér betűk, válaszd a Csökkentett módot. Program Files-ban keresd meg az ESET mappát, nyisd meg és EGUI-t keressél. Kattintsál rá, aztán inditsd újra a gépet. Nekem az ESET SS játszotta ezt el.

Ha valódi a licenszkódod, itt segítenek: [link]

2011. máj. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nézd meg a Vezérlőpult/Biztonsági Központban kék és zöld, vagy más színű lett minden? Az is lehet, hogy lejárt a licensze.
2011. máj. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat. Érdekes dolog történt. Most hogy melóból hazaértem bekapcsoltam a gépet és láss csodát...újra zöld és az AMON nál fertőzött 0 ellenőrizve 6563 megtisztitott 0. De azért kinyomtatom ezeket a segitségeket hátha szükség lesz rá még. Köszi.
2011. máj. 16. 18:33
 4/4 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy csak újra kellett volna inditani a gépet. De ha súlyos fertőzéssel kell megküzdenie az ESET-NOD-nak, akkor ez a szokásos viselkedése. Be kellene állítani, hogyha talál valamit (pl. trójait), azonnal tegye be a karanténba.
2011. máj. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!