Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Mi a kód (2011. május9. ) az...

Mi a kód (2011. május9. ) az eset smart security 4-hez?

Figyelt kérdés

Olyan válaszokat nem kérek, hogy keresd meg, azért írtam ki, mert nem találtam a mai kódot.

Kösz.


2011. máj. 9. 10:57
 1/5 P.O.C. ***** válasza:
34%

Pedig olyat kapsz!


1. Vagy megvásárolod hivatalosan, és akkor nem kell meg sem kérdezni, vagy:

2. Google barátod 3. találata: [link]

2011. máj. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azért van ez az oldal, hogy kérdezzek, és netán választ is kapjak.
2011. máj. 9. 11:10
 3/5 P.O.C. ***** válasza:

Amúgy meg nincs olyan, hogy "napi kód"!

A próbalicenc 30 napos, a magazinos regisztrációk 1-2 hónapig jó. Ha megveszed az akár 1-2 éves licenc is lehet.


Az Internet nyilvánosságát élvező accountok meg pár nap alatt black list -re kerülnek. Így azokat felfoghatjuk "napi kód"-nak.


Ha pedig crack -eled az ESET-et vagy warezes frissítőszervereket használsz, definíciós adatbázis helyett, 1-2 trójait vagy back door -t is kaphatsz.

2011. máj. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
52%
@P.O.C.: Könyörgöm, csak legalább az én oldalamat ( [link] mondd el kivételként! Nem tudom mióta küzdöm a jó hírért, de mindig lerontják ilyen jellegű hozzászólások :S
2011. máj. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 P.O.C. ***** válasza:

Bocs, akkor nem általánosítok. :)

De sajna nem egy külföldi oldallal szívtam már meg. :(

2011. máj. 10. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!