Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogy tudom zárolni egy program...

Hogy tudom zárolni egy programot úgy hogy pl: Nem szeretném ha a kislányom mikor gépezik belépjen a facebook-on?!

Figyelt kérdés
Vagy esetleg más programokban. Azt szeretném ha csak játszani tudna a gépen.
2011. máj. 3. 08:30
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Hali!


Én is teljesen így jártam csak hugommal.Úgy sikerült megoldani a dolgot ,hogy csináltam neki 1 másik felhasználói fiókot amire tettem felügyeletet így csak az engedélyezett programok indulnak el.

Windows7 nél így néz ki a dolog:

start-vezérlőpult-Vezérlőpult\Felhasználói fiókok és családbiztonság\Felhasználói fiókok\Fiókok kezelése-új fiók létrehozása ott beírod a nevet és általáűnos célú felhasználóként indítod el a fiókot.Ezután még a vezérlőpultban a fiókok kezelésénél rámész az előbb létrehozott fiókra majd baloldalt rámész a szülői felügyelet beállítására.majd belépsz a windows live családbiztonsági bigyóba és ott majd értelemszerűen be tudod állítani mit és hogyan szeretnél alkalmazni.

A te fiókodra pedig javasolt egy nagyon egyszerű 3 betűs jelszó.

2011. máj. 3. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
NAGYON SZÉPEN KÖSZÖNÖM!
2011. máj. 3. 13:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!